
Машинка для стрижки волосся голови бороди Xiaomi Enchen SHARP-X 4 Вт 4 насадки леза кераміка/титан акумулятор
987 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Машинка для стриження волосся, бороди та бакенбардів
ENCHEN SHARP-X — ваш особистий помічник у стриженнях волосся. Легко керована машинка працює на акумуляторі та вирізняється гострими керамічними лезами, завдяки яким легко досягається якісний результат. У комплекті є 4 насадки для створення різнорівневої стрижки.
Гострі леза
Машинка обладнана керамічними лезами з титановим покриттям, які самозаточуються в процесі роботи. Це надійна система для довгої експлуатації пристрою. На корпусі нижче передбачений поворотний механізм для настроювання рівня лез. Крім стриження волосся на голові, машинкою можна підрівняти бороду та бакенбарди.
Бездротова система роботи
Важлива перевага машинки SHARP-X — можливість експлуатації незалежно від розетки. Пристрій працює до 90 хвилин автономно, що забезпечує свободу дій. Для заряду батареї в комплекті йде універсальний USB-кабель.
Насадки для різної довжини
Набір містить 4 насадки-гребени для стриження різної довжини — від 0,8 мм до 12 мм. Всі насадки легко кріпляться — розібратися в системі роботи зможе кожен користувач.
Зручність експлуатації
Машинка має легку вагу (всього 300 г), ергономічну форму та компактність. Завдяки цим перевагам пристрій зручний в експлуатації, зберіганні та транспортуванні.
Характеристики
Встановлення довжини стриження: 0.8 - 12 мм
Тип керування: Кнопкове
Живлення: Акумулятор
Ширина ножа: 40 мм
Потужність: 4 Вт
Час заряджання акумулятора: 120 хв
Функціональні особливості
- Швидке заряджання
- Індикатор зарядки
Час автономної роботи: 90 хв
Тип напилення на лезі
- Керамічне (верхнє)
- Титанове (нижнє)
Тип встановлення довжини: Знімні насадки
Тип мотора: Вібраційний
Тип акумулятора: Li-Ion
Колір: Сірий
Додаткові характеристики
- Titanium black ceramic blade
Заряджання від USB-порту
Комплектація
- Машинка для стриження волосся
Щетка
Інструкція
Гребінець
Мастило
Електричний дріт
Гребені-насадки
Габарити (ВхШхГ)
- 17.9 х 4.5 х 4.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.3 кг |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Швидкість мотора | 7500 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 987 ₴










