
Машинка для стриження волосся голови Magio MG-591 25 Вт 4 насадки леза титан робота від мережі
1 292 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG-591
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Машинка для стриження волосся MG-591 дає змогу не тільки заощаджувати свій час, уникаючи черг і попередніх записів до перукаря, а й коригувати свою стрижку в будь-який час. Такий аксесуар буде просто незамінний для тих людей, які прагнуть мати бездоганний вигляд.
Вона зроблена в стильному дизайні та проста у використанні. Потужний, але тихий мотор працює якісно й без вібрацій. Леза з титановим покриттям дають змогу машинці чудово справлятися із завданням.
Ергономічна ручка машинки добре лягає в руці, що дає змогу комфортно працювати.
Заокруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожне стриження було безпечним і приємним.
Леза після використання можна чистити за допомогою щіточки, яка йде в комплекті.
У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребеня, які дають змогу регулювати довжину волосся от 3 до 12 мм. Завдяки легкості та компактності ця сімейна машинка для стриження волосся дуже зручна у використанні та підходить і для дорослих, і для дітей.
До комплекту також входять гребінець, ножиці та олія.
Машинка працює від мережі.
Регулювання довжини насадки на корпусі.
Живлення 220 В, 50 Гц, 10 Вт.
Матеріал ножів: титанове покриття. Не вимагає особливого догляду.
Ергономічний дизайн корпусу для комфортного використання.
Регульовані висоти стрижки: 4 (3/6/9/12 мм)
Комплектація: щіточка для чищення, олія, гребінець, ножиці
Потужність, Вт: 25.0
Джерело живлення: 220
Додаткові насадки: 4
Кнопка вмик./вимк.
Живлення: від мережі
Колір корпусу: чорний
Сухе стриження: так
Петелька для підвішування
Довжина шнура, м: 1,8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал лез | Титан |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 292 ₴






