
Пральна машина напівавтомат 5 кг вертикальна VILGRAND V501-4P віджим центрифуга двобакова таймер помпа
5 985 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР ОФОРМЛЯЕТСЯ ПО ПРОМОПЛАТЕ
ОТПРАВКА НОВОЙ ПОЧТОЙ, УКРПОЧТОЙ
ПЕРЕД ВІДПРЯВИЙ З НАЛОЖНИМ ПЛАТЕЖОМ, ЗУПЛАЧУВАТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІЛІ 600 ГРН (СТОВАНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Пральна машина VILGRAND V501-4P напівавтомат із вертикальним завантаженням білизни до 5 кг працює від колекторного мотора потужністю 450 Вт із ремінним передаванням, його клас A++. Керування механічного типу просте у використанні, ним можна налаштувати таймер і режим, вона з класом прання Е. Зовні пральна машина без гострих кутів для безпеки, зроблена з ABS пластику.
Завдяки наливному шлангу в комплектації, її можна відразу під'єднувати після купівлі.
Особливості:
- Напівавтоматичний тип
- Колекторний двигун
- Ремінне передавання
- Механічне керування
- Клас прання E
- Дві програми роботи
- Пластиковий корпус
- Можна працювати без центрального водопостачання
- Гарантія 2 роки
- Білого кольору
Програми роботи:
- Прання
- Отжим
Тип Напівавтомат
Тип завантаження Вертикальне
Тип двигуна Колекторний
Тип передавання Ремінна
Тип керування Механічний
Максимальне завантаження, кг 5
Кількість обертів, об/хв 300/300
Клас прання E
Кількість програм 2
Колір люка Синій
Конструкція бака Розбірної
Матеріал бака Пластик
Матеріал корпусу ABS пластик
Помпа для откачки воді
Можливість використовувати без центрального водопостачання: Є
Клас захисту від протікання IPX4
Кабель живлення Є, з вилкою
Комплект постачання Пральна машина/Шланг наливний/Інструкція
Клас енергоспоживання A++
Потужність під'єднання прання, Вт 450
Потужність під'єднання віджимання, Вт: 150
Під'єднання до електромережі, В/Гц: 220/50
Вага, кг: 14 Вага в упаковці, кг: 16
Габарити (ВхШхГ), мм 625х395х780
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
Колір Білий із блакитним люком
*Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас прання | E |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей віджиму | 1 |
| Максимальна швидкість віджиму | 300 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.3 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Максимальне завантаження білизни | 5 кг |
| Напруга | 220 |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
- Ціна: 5 985 ₴



