
Сушарка для овочів фруктів м'яса риби 21 л електрична Liberton LFD-5522 520 Вт 7 секцій
2 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: LFD-5522
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для фруктів Liberton LFD-5522
— великого об'єму для сушіння овочів і фруктів із 7 піддонами.
За допомогою такого пристрою можна приготувати на зиму не тільки овочі та фрукти, а також гриби, зелень, лікувальні трави та навіть м'ясо.
Електрична сушарка дасть змогу вашій родині отримувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи навіть у зимову пору. Крім того, сушені овочі, фрукти або зелень набагато зручніше зберігати, ніж консервовані або заморожені.
Пропонована сушка має просте механічне керування й ергономічний дизайн.
Температурна межа сушіння від 40 до 70 °C найбільш оптимальна, а примусова циркуляція повітря сприяє кращому провітрюванню та висушуванню продуктів.
Модель має 7 лотків діаметром 31,5 см для сушіння, які легко знімаються й миються.
Для безпечної роботи сушарка для фруктово-забезпечена надійним захистом від перегрівання.
Характеристики
Потужність: 520 Вт
Об'єм 21 л
7 знімних лотків діаметром 31,5 см
Система сушіння: конвекторна
Вентилятор у цього сушарки розташований внизу
Поворотний перемикач увімкнення
Кількість температурних режимів: 7
Плавне регулювання температури: Так
Індикатор увімкнення
Матеріал корпусу: Пластик
Навантаження на 1 піддон 0,8 кг
Захист від перегрівання
Терморегулятор
Зручна в застосуванні завдяки 7-поверховій конструкції
Глибина піддона 3 см
Колір корпусу: білий
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 315 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Максимальна продуктивність | 7 кг |
| Об`єм | 21 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 395 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: овочі, фрукти, хліб, гриби, трави, Зелень, риба, м'ясо, макаронні вироби, горіхи Безшумна робота гумові Ніжки, Довжина шнура 1.2 м |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність, Вт | 520 |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 2 719 ₴











