
Настільна газова плита 2 конфорки під балон таганок ARDESTO GTC-NS2012W кришка мале полум'я біле
1 942 ₴
- Немає в наявності
- Код: GTC-NS2012W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Завдяки малій вазі та компактному розміру цю плиту можна легко переносити в руках.
Переносна плита приєднується до будь-якого балона зі зрідженим газом. Це може бути як стандартний балон, так і компактний туристичний, який зручно переносити в будь-яке місце разом із плитою. Тепер навіть без електроенергії ви зможете розігрівати та готувати їжу, гарячі напої та нагрівати воду для різних потреб, зокрема й для наповнення водяних грілок, які стали незамінними в умовах браку опалення.
У газовій плиті ARDESTO GTC-NS2012W гармонійно поєднуються простота та практичність. Модель постачається без балона з газом. Вона обладнана двома конфорками. Ліва має діаметр 7.5 см і потужність 2 кВт, права — діаметр 6 см і потужність 1.45 кВт. Ширина плити становить 60 см, що дає змогу легко розташувати її практично на будь-якій горизонтальній поверхні.
Якість
Газова плита виготовлена з високоякісної емальованої сталі, яка вирізняється високою жаростійкістю, стійкістю до механічних пошкоджень і приємним зовнішнім виглядом. Це робить її довговічною та надійною, а також універсальною для будь-якої кухні.
Дизайн
Компактна настільна плита білого кольору легко вписується в кухонний інтер'єр, доповнюючи його та грамотно розставляючи акценти.
Модель обрамлена чіткими рівними лініями решітки, яка, як і сама плита, виготовлена з емальованого металу. Цей матеріал довговічний і легко очищається від залишків після приготування їжі.
Керування
Керування переносною плитою реалізовано як поворотні ручки, що дають змогу регулювати потужність конфорок. Те, що немає іншого функціоналу, робить цю модель досить простою у використанні та максимально доступною в ціні, що також дуже актуально сьогодні для кожного мешканця України.
Характеристики
Тип плити: Газова
Оформлення: Класична
Матеріал плити: Емальований метал
Колір: Білий
Ширина, см: 60
Розташування панелі керування: Фронтальне
Тип керування: Поворотні перемикачі
Кількість решіток: 1
Матеріал решіток: Емальований метал
Кількість конфорок: 2
Наявність автоматичного електрозапалювання: Немає
Наявність системи безпеки (газ-контроль): Немає
Тип нагрівальних елементів/конфорок: Газові
Тип газу: Зріджений балонний газ LPG (G30)
Ліва конфорка (діаметр, потужність): Ø7.5 см, 2 кВт
Права конфорка (діаметр, потужність): Ø 6 см, 1.45 кВт
Максимальна потужність, Вт: 3450
Витрата газу: 240 г/год
Комплектація: Інструкція, Кришка
Кришка: Так
З газовим балоном: Немає
Країна виробництва: Туреччина
Габарити без паковання (ШхВхГ), см: 60х10х32
Вага нетто, кг: 3.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина плити | 60 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | емальована |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 0.345 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість конфорок | 2 |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип (1) | Газова |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 1 942 ₴







