
Настільна газова плита 1 конфорка таганок під балон ARDESTO GTC-NS1011W Туреччина білий
961 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
! У наявності кольору: білий.
Настільна газова плита ARDESTO GTC-NS1011Wмає приємний сучасний дизайн із неіржавкої сталі.
Має 1 дюралюмінієву конфорку. Спереду розташовані регулятори сили полум'я з фіксацією малого полум'я.
| Працює плита від зрідженого газу: пропан, бутан G30 (LPG/зріяний) |
Під'єднується плита до балона спеціалізованим газовим шлангом через редуктор (до комплекту не входить).
Решітка легко знімається, що робить чищення таганку легшим. Має 1 конфорку потужністю по 1,45 кВт.
Поворотні перемикачі дають змогу плавно регулювати полум'я в широкому діапазоні.
Матеріал корпусу: емальована сталь
Протиковзні ніжки
Загальне споживання газу, кг/год: 0,105
Номінальний тиск газу, Па: 3000
Колір: білий
Вага: 1 кг
Габарити (ШхВхГ): 29 х 9,56 х 29,5
Виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | емальована |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Газова плита Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип установки | Настільні |
- Ціна: 961 ₴






