
Пральна машина напівавтомат 6 кг із віджимом вертикальна PRIME Technics PWA 621GB знімна центрифуга прання
4 867 ₴
4 623,65 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ
ПО ПРОМОПЛАТІ НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ
Товар (габаритний), за умови відправки післяплатою відправляється при оплаті гарантійного платежу у розмірі 400 грн (вартість доставки).
Пральна машинка напівавтомат призначена для прання та віджимання.
Завдяки конструкції пральної машини PWA 621 GB, активатор нового типу створює тиск води в вертикальних каналах. Це забезпечує циркуляцію води з нижньої частини бака у верхню, створюючи сильний потік, який рухається в різних напрямках, і в такий спосіб активно очищає одяг. Пральна машина працює у 2 режимах — стандартному та делікатному, забезпечуючи ретельний і дбайливий догляд вашим речам. Завдяки великому завантаженню прання для всієї родини тепер не буде займати багато часу. Особливістю пральної машини є наявність волокнистого фільтра, що перешкоджає потраплянню волосся й бруду у внутрішню конструкцію пристрою. Знімна центрифуга призначена для віджимання, стане для вас додатковим бонусом. Ще однією з переваг цієї пральної машини є низький рівень шуму.
*Перед початком прання необхідно залити не менш ніж 20 л води. Температура води, що заливається в бак, не має перевищувати 60 градусів.
Програми роботи:
- Прання
- Отжим
Тип Напівавтомат
Тип бака: однобакова
Тип завантаження Вертикальне
Тип двигуна Колекторний
Тип передавання Ремінна
Тип керування Механічний
Максимальне завантаження для прання, кг 6
Максимальне завантаження ля викручування, кг: 1,5
Максимальний рівень шуму (стирка/віджим), дБ: 48/68
Кількість обертів, об/хв (стирка/вимк): 340/340
Середня тривалість прання, хв: 15
Середня тривалість викручування, хв: 5
Клас прання А
Кількість програм 2
Колір люка Блакитний
Конструкція бака Розбірний
Матеріал бака Пластик
Матеріал корпусу ABS пластик
Помпа Ні
Можливість використовувати без центрального водопостачання Є
Клас захисту від протікання IPX4
Кабель живлення Є, з вилкою
Комплект постачання Пральна машина/Центрифуга/Шланг наливний/Інструкція
Клас енергоспоживання A
Потужність під'єднання, Вт (стирка/віджим): 135
Під'єднання до електромережі, В/Гц: 220/50
Вага, кг: 8 Вага в упаковці, кг: 9
Габарити (ВхШхГ), мм 680х430х410
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12
Колір Білий із блакитною кришкою
*Машина тестується на заводі, можливо наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 340 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму при пранні | 48 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PWA701SG |
| Кількість програм | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції | Таймер прання: 10 хв Таймер центрифуги: 3 хв |
| Напруга | 220 |
| Потужність, Вт | 300 |
| Габарити (ВхШхГ) | 80 х 45 х 40 см |
| Комплектація | Пральна машина Центрифуга Інструкція Гарантійний талон Шланг |
| Особливості | Потужність прання: 300 Вт, Механічне управління |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | Корпус і кришка виконані з міцного полікарбонату Рівень шуму прання/віджим: 62/68 дБ Центрифуга Ворсоулавливающий фільтр Мова панелі управління: український |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дисплей | Немає |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Максимальна швидкість віджиму, об/хв | 300 |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
- Ціна: 4 623,65 ₴










