
Фен для сушіння укладання волосся з іонізацією дифузором Philips HP8232/00 2200 Вт 6 режимів швидкості температури
1 998 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Температурне настроювання ThermoProtect
Технологія ThermoProtect забезпечує оптимальну температуру сушіння волосся і його додатковий захист від перегрівання. Чудові результати досягаються за тієї ж потужності повітряного потоку, але більш щадним способом.
Фен потужністю 2200 Вт для створення об'ємної укладки, як у салоні краси
Цей професійний фен потужністю 2200 Вт створює потужний потік повітря. Вдале поєднання потужності та швидкості допомагає скоротити час сушіння й полегшити створення укладки.
Шість режимів температури та швидкості для повного контролю
Швидкість і нагрів легко регулюються, що сприяє створенню ідеальної укладки. Шість режимів забезпечують повний контроль за процесом сушіння волосся, що дуже зручно для створення акуратної стильної укладки.
Система іонізації для гладкого блискучого волосся
Надайте волоссю блиск за допомогою системи іонізації. Негативно заряджені іони пом'якшують волосся й забезпечують антистатичний ефект, що сприяє закриттю волосяних лусочок і надає додаткового блиску. Волосся стає гладким, прямим і шовковистим.
Холодний обдув для фіксації укладки
Холодне обдування використовується всіма професійними перукарями. Під час натискання кнопки подається потужний потік холодного повітря, який допомагає зафіксувати укладку.
Чудові результати укладання завдяки вузькій насадці
Чудові результати укладання та блискучий зовнішній вигляд завдяки вузькій насадці для високоточного укладання.
Мережевий шнур 1,8 м
Зручність використання завдяки шнуру живлення завдовжки 1,8 м.
Зручна петелька для зберігання
Розташована в основі ручки петелька з гумовим покриттям забезпечує зручне зберігання фена — вдома або в готелі.
Надає об'єм, робить ваше волосся ще густішим, а локони — пишнішим
Зручна насадка-дифузор асиметричної вигнутої форми неабияк полегшує укладання. Дифузор рівномірно розподіляє повітряний потік, забезпечуючи дбайливіше сушіння, додатковий об'єм і зменшуючи сплутування. Для найкращих результатів помістіть прилад поруч із темною зоною, ближче до коріння волосся: пальчики дифузора допоможуть надати волоссю об'єму, пружності та створити локони.
Знімний повітрозабірний фільтр для швидкого та легкого очищення
Знімний повітрозабірний фільтр фена зручний у використанні: просто зніміть його для очищення. Регулярне очищення запобігає скупченню пилу та волосся й забезпечує ефективне сушіння.
Чудові результати укладання завдяки вузькій насадці
Чудові результати укладання та блискучий зовнішній вигляд завдяки вузькій насадці для високоточного укладання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Терморегулятор | Так |
- Ціна: 1 998 ₴









