
Електрична піч 45 л із грилем конвекцією підсвіткою хлібопічка піца ARDESTO MEO-S45FGG 4 режими 1600W
5 144 ₴
- Готово до відправки
- Код: MEO-S45FGG
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Електродуховка настільна ARDESTO MEO-45FGG має 4 режиму приготування: верхній, нижній, верхній + нижній , верхній + ніжний + конвекція.
Режим конвекція. Водночас нагрівальні елементи вмикатимуться/вимикатимуться автоматично, підтримуючи задану температуру, водночас створюється циркуляція гарячого повітря всередині духовки для рівномірного нагрівання всього об'єму. Режим Конвекції можна використовувати для випікання безе, для того, щоб пропікся великий пиріг або великий шматок м'яса/тушки птиці. Також для приготування одночасно на кількох дека.
Прилад має зручну ергономічну ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинення дверцят: зверху вниз. Кількість скел у дверцятах: 2.
У електричній печі є: таймер на 90 хвt-size:14pt"> (з функцією ручного режиму, кроком 10 хвилин), внутрішня підсвітка регулювання висоти дека. Нековзні ніжки.
Покращена теплоізоляція.
Функції випічка, гриль, запікання, розморожування, хлібопічка.
Характеристики:
Об'єм: 45 л
Потужність: 1600 Вт
Тип керування: механічний
Термостат: 50°-300°З
Термоізоляція корпусу
Таймер: 90 хвилин (крок 10 хв)
Кількість режимів приготування: 4 (верхній, нижній, верхній + нижній, верхній + ніжній + конвекція)
Внутрішня підсвітка камери (під час приготування страв)
Регулювання висоти дека
Дверцята із загартованого скла
Прогумовані ніжки
Колір: сірий
Габарити (ШхГхВ), см: 61,5х42,35х31,5
Вага: 11,7 кг
Комплектація>an style="font-size:9pt">
Решітка для гриля
Деко прямокутне
Форма для піци (протинь кругла)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 45 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Підтримання температури | Ні |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 615 мм |
| Глибина | 424 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера використання | Для дому |
| Габарити (ВхШхГ) | 31,5х61,5х42,35 |
| Комплектація | Решітка для гриля Деко прямокутне Форма для піци (протинь кругла) |
| Особливості | Автовимкнення Внутрішня підсвітка Термоізоляція |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові характеристики | Таймер: 90 хв (крок 10 хв) Подвійне скло дверцят Покращена термоізоляція Індикація закінчення процесу приготування Підсвітка: 15 Вт Верхній нагрівальний елемент: 800 Вт Нижній нагрівальний елемент: 800 Вт Нековзні ніжки |
| Потужність | 1600 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Об'єм, л | 45 |
| Напруга | 220 |
| Програми | Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхній + Низький нагрівання Верхнє нагрівання + Низьке нагрівання + Конвекція |
| Функції приготування | Гриль Конвекція Розморожування Випічка Запікання Хлібопічка |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Автовідключення | Да |
| Термоізоляція | Да |
| Температура камери, °С | 300 |
| Діапазон температури нагрівання | 50-300 ° |
| Кількість стекол у дверцятах | 2 |
| Функція автовимкнення | Так |
| Підтримка температури | Ні |
- Ціна: 5 144 ₴










