
УМБ Повербанк Power Bank Baseus Q Pow Digital Display 3A 10000 mAh Black 15W портативна мобільна батарея 2
1 617 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Зовнішній акумулятор Baseus Qpow стане незамінним супутником людей, які часто перебувають у дорозі та не завжди мають можливість заряджати ґаджет від мережі. Основними його перевагами є надкомпактний дизайн, дисплей і вбудований кабель Type-C. Наявність додатково 3-х виходів дає змогу в сумі заряджати до 4 девайсів одночасно.
Особливості:
· Корпус компактних розмірів легко поміщається в руку, не займе багато місця в сумці або рюкзаку;
· Чотири сучасні інтерфейси на вихід, Lightning і USB Type-C на вхід забезпечують максимальну універсальність моделі;
· Цифровий дисплей з яскравою світлодіодною підсвіткою повідомляє про заряд, що залишився у відсотках;
· Вбудований кабель Type-C завжди буде під рукою, він також слугує шнурком для зручного утримання;
· Багаторівневий апаратний захист системи й автоматичний розподіл напруги гарантують безпечне заряджання.
Тип
- Повербанк
Ємність батареї мА·год: 10000
Призначення
- Для планшетів
- Для телефонів
Функції заряджання
- Power Delivery
Заряджається від: USB
Вихідні інтерфейси
- Lightning
- USB Type A
- USB Type C
Вхідні інтерфейси
- Lightning
- USB Type C
Особливості: Швидке заряджання батареї
Вихідна напруга, В: 5
Вихідна сила струму, А: 3
Тип батареї: Літій-полімерні (Li-pol)
Індикація: З дисплеєм
Одночасно заряджуваних пристроїв: 4
Кількість USB-виходів: 2
Розміри: 100 х 65 х 24 мм
Вага: 202 г
yle="font-size:16px">Колір: Чорний
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Китай
Гарантія: 12 місяців
Номінальна ємність: 5800 mAh
Максимальна вихідна потужність, Вт: 15
Матеріал корпусу: Пластик
Защита от
- Надлишкової напруги на вході
- Надлишкової напруги на виході
- Короткого замикання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 202 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 1 617 ₴





