
Повербанк Power Bank Tracer 10000 mAh AluPD20W+QC3.0 портативна мобільна батарея акумулятор
1 549 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
|
|
|
|
Місткість |
10000 mAh |
|
Призначення |
Планшет, Смартфон |
|
Кількість інтерфейсів для заряджання |
2 |
|
Джерело заряду вбудованої батареї |
USB |
|
Тип роз'єму для заряджання батареї |
USB Type-C, microUSB |
|
Тип акумулятора |
Li-Pol |
|
Вихідна напруга |
5 В |
|
Вихідний струм |
2.1 A, 3 A |
|
Вихідні інтерфейси |
USB |
|
Індикатор рівня заряду |
Дисплей |
|
Особливості |
Швидке заряджання |
|
Технологія заряджання |
Quick Charge 3.0, Power Delivery |
|
Розміри |
15 х 70 х 135 мм |
|
Вагаtrong> |
235 г |
|
Комплектація |
Універсальна мобільна батарея |
|
Країна виробник |
Китай |
|
Гарантія |
12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tracer |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 235 г |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 549 ₴




