
Повербанк Power Bank Xiaomi 10000 mAh Mi 3 22.5 W (BHR4412GL) портативна мобільна батарея акумулятор 2 слоти
1 921 ₴
- Немає в наявності
- Код: BHR4412GL
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Стильно оформлена портативна батарея Xiaomi Mi 3 Ultra Compact поєднала в собі головні риси для такої техніки: малогабаритний корпус, захищену конструкцію, оптимальний набір слотів, опція швидкого заряджання. Вага моделі становить усього 200 г, водночас запасу 10 000 мАч вистачить для відновлення енерговтрат декількох ґаджетів відразу. Чипсет захищає як сам пристрій, так і під'єднані до нього девайси.
Акумулятор обладнаний 2 портами USB-A й одним USB-C. Ви зможете одночасно зарядити 3 пристрої, водночас заощадивши час. Як вхідних портів можна використовувати USB-C або Micro-USB, щоб відновити запаси енергії самого паувербанка. Повна сумісність із телефонами, планшетами та ноутбуками гарантована.
Перед вами зовнішній акумулятор Xiaomi Mi 3 Ultra Compact, що має обсяг 10 000 мА·год. Такого запасу вистачить для енерговідновлення iPhone SE2 тричі. Висока якість літій-полімерних складників разом із розумними чипсетами забезпечує грамотну витрату енергії без втрат, спрямовуючи її суто в потрібне річ.
На окрему увагу заслуговує зовнішня оболонка. Портативний акумулятор зроблений у формі блока з обтічними гранями та фактурною поверхнею з орнаментом. Завдяки такому малюнку забезпечується захист від подряпин, а сам блок не ковзає поверхнею. Займає мінімум місця, а за потреби його можна помістити навіть у кишеню. З вами завжди буде резервне джерело енергії.резервний
Характеристики
|
|
|
|
Акумулятор |
Li-Pol |
|
Призначення |
Для смартфонів Для планшетів Для смарт-годинника та браслетів |
|
Місткість |
10000 мА·год |
|
Функції заряджання |
Quick Charge 3.0 |
|
Джерело заряду вбудованої батареї |
USB |
|
Вхідні інтерфейси |
Micro-USB |
|
Потужність |
22.5 Вт |
|
Вихідна напруга |
12 В |
|
Вихідна сила струму |
1.5 A 2 A 2.4 A 3 A |
|
Індикація |
LED-індикатор |
|
Інтерфейсів для заряджання для пристроїв |
3 |
|
Вихідні інтерфейси |
USB USB Type-C |
|
Особливості |
Швидке заряджання Металевий корпус |
|
Колір |
Чорний |
|
Розміри |
90 x 63.9 x 24.4 мм |
|
Вага |
200 г |
|
Додатково |
Максимальна вихідна потужність: 22,5 Вт |
|
Комплектація |
1 x Універсальна мобільна батарея |
|
Гарантія |
|
|
Гарантійний термін |
12 місяців |
|
Додатково |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Швидка зарядка, Протиударний корпус |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 63.9 мм |
| Ширина | 24.4 мм |
- Ціна: 1 921 ₴





