
Оливний нагрівач радіатор 11 секцій INTERLUX INO-1125W 2500 Вт 25 м2 3 режими нагрівання термостат
3 182 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
INTERLUX INO-1125W — це сучасний оливний радіатор, який здатний досягти необхідної температури за лічені хвилини. Завдяки його якісній роботі та швидкому прогріванню, ви зможете завжди насолоджуватися теплом і затишком вашого будинку в холодну пору року. Також є функція збереження тепла. Характеристики: Тип: Оливна Потужність: 2500 Вт 3 режими нагрівання 1000/1500/2500 Вт Напруга (В): 220-240 V Площа обслуговування: 25 м2 Тип керування: механічне Терморегулятор Кількість секцій: 11 Місце використання: приміщення установлення: підлоговий Частота: 50 Hz Різновид нагрівального елемента: трубчастий (ТЕН) Захист від перегрівання Регулювання температури Ручка для переміщення З коліщатками/ножками для переміщення З термостатом Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INO-1125W |
| Вага | 8.1 кг г |
| Вид нагрівального елемента | Трубчастий (ТЕН) |
| Габарити (ВхШхГ) | 55 х 51 х 13 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | 3 режима обогрева: 1000/1500/2500 Вт Регулювання потужності Захист від перегрівання Ролики для переміщення Регульований термостат |
| Клас захисту | IP30 |
| Колеса для переміщення | Да |
| Комплектація | Нагрівач Інструкція Гарантійний талон Колеса |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Призначення | Побутової Для офісу |
| Особливості | Ручка для переміщення Відсік для зберігання шнура З коліщатками/ножками для переміщення З термостатом Регулятор потужності |
| Площа обслуговування, кв. м | 25 |
| Ручка для переміщення | Да |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 3 182 ₴

