
Оливний нагрівач радіатор 7 секцій INTERLUX INO-7015W 1500 Вт 15 м2 3 режими нагрівання термостат
2 592 ₴
- Немає в наявності
- Код: INO-7015
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
INTERLUX INO-7015W — це сучасний оливний радіатор, який здатний досягти необхідної температури за лічені хвилини.
Завдяки його якісній роботі та швидкому прогріванню, ви зможете завжди насолоджуватися теплом і затишком вашого будинку в холодну пору року.
Також є функція збереження тепла.
Характеристики: Тип: олійний
Потужність: 1500 Вт
3 режими обігрівання 700/800/1500 Вт
Напруга (В): 220-240 V
Площа обслуговування: 15 м2
Тип керування: механічний терморегулятор
Кількість секцій: 7
Місце використання: приміщення
Встановлення: підлоговий
Частота: 50 Hz
Видагреватального елемента: трубчастий (ТЕН)
Захист від перегрівання Регулювання температури Ручка для переміщення З коліщатками/ножками для переміщення З термостатом
Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTERLUX |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відстрочка старту | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камінний ефект | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рушникосушка | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INO-7015W |
| Вага | 5,7 г |
| Вид нагрівального елемента | Трубчастий (ТЕН) |
| Габарити (ВхШхГ) | 55 х 35 х 13 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | 3 режима обогрева: 700/800/1500 Вт Регулювання потужності Захист від перегрівання Ролики для переміщення Регульований термостат |
| Клас захисту | IP30 |
| Колеса для переміщення | Да |
| Комплектація | Нагрівач Інструкція Гарантійний талон Колеса |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Призначення | Побутової Для офісу |
| Особливості | Ручка для переміщення Відсік для зберігання шнура З коліщатками/ножками для переміщення З термостатом Регулятор потужності |
| Площа обслуговування, кв. м | 15 |
| Ручка для переміщення | Да |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Білий |
- Ціна: 2 592 ₴

