
Інфрачервоний нагрівач кварцовий до 18 м2 UFO ECO Mini 1500 W 1500 Вт 3 режими підлоговий легкий
2 393 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
· Інфрачервоний нагрівач UFO ECO Mini 1500 буде чудовим рішенням для обігріву невеликих приміщень. Рекомендована площа становить 15 кв. м. Під цю категорію цілком можуть підійти деякі житлові кімнати, балкони, службові приміщення й офіси. Також вони будуть доречними в майстернях і гаражах. Інфрачервоний нагрівач UFO ECO Mini 1500 має компактні розміри 52,5 х 14 х 23 см. Він поміщений у сталевий корпус, найчастіше чорного кольору, з пластиковими ніжками. Встановлювати його можна тільки на підлогу. Переносити з місця на місце цей пристрій дуже легко, адже важить він лише 1,15 кг. Якщо ви його використовуватимете для обігрівання площі, зазначеної в інструкції, то відчуєте, що його маленькі розміри зовсім не перешкода для того, щоб чудово обігрівати приміщення. Інфрачервоний нагрівач UFO ECO Mini 1500 дає тепло від трьох ламп. Особлива конструкція дає змогу отримувати його на 90% більше. Потужність обігріву можна регулювати. Починається вона з 500 Вт поступово можна додати ще двічі по 500 Вт. Убезпечити від виникнення пожежі покликана функція вимкнення приладу в момент його перекидання. Тип: Інфрачервоний нагрівач · Монтаж: Підлоговий · Максимальна потужність, Вт: 1500 · Режими потужності: 3 (500/1000/1500 Вт) · Площа обігріву приміщення, м2: 18 · Площа нагрівання на відкритому просторі, м2: 5 · Нагрівальний елемент: Вольфрамовий · Захисна решітка: Так · Захист: IP24 · Живлення, В: 220 · Колір: Чорний · Комплектація: Пристрій, інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Безпека | Захист від вологи, Відключення при падінні, Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,15 г |
| Вид нагрівального елемента | Кварцовий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 x 52,5 x 14 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | 3 режими обігрівання (500/1000/1500 Вт) Режими (економ/комфорт/швидке обігрівання) Можливо використовувати у ванній кімнаті Степінь вологозахисту IP24 Захисна решітка на передній панелі нагрівача |
| Випромінювання | Середньохвильові (3-50 мкм) |
| Комплектація | Обігрівач Інструкція Гарантійний талон |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Площа обслуговування, кв. м | 18 |
| Режими потужності | 3 |
| Реком. площа відкритого майданчика (кв.м) | 5 |
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Влагозащита Захист від перегрівання Датчик перекидання |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 393 ₴







