
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби 12 кг електрична Ardesto FDB-5320 245вт 5 секцій дегідратор
2 358 ₴
- Готово до відправки
- Код: FDB-5320
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушіння для овочів, фруктів і ягід ARDESTO FDB-5320 — проста, економна та надійна помічниця для тих, хто дотримується сучасного тренду харчуватися смачно та корисно цілий рік.
Ефективна й економна
Аж 5 завантажувальних піддонів із прозорими стінками дадуть змогу сушити багато та швидко, економно витрачаючи електроенергію.
Завдяки конвекції, пристрій має максимально ефективний теплообмін, споживаючи потужність усього 245 Вт.
Спеціальний захист від перегрівання простежить за тим, щоб процес проходив коректно й безпечно.
Містка та багатофункціональна 5 незалежних піддонів заввишки 3 см і діаметром 32 см дають змогу викласти продукти в п'ять рівнів і сушити їх одночасно. Особливості конвекції перешкоджають змішуванню запахів, якщо ви сушите різні продукти одночасно. Сушіть овочі, фрукти, ягоди, лікувальні трави, домашні макаронні вироби, хліб, гриби, рибу та багато іншого.
Температурні режими для будь-яких продуктів 8 температурних режимів від 35 до 70o C призначені для різних типів продуктів залежно від їх структури та кількості вологи. Для кожного продукту знайдеться свій оптимальний режим температури.
Перемикання режимів реалізоване надійним, механічним способом.
Екологічність. Усі лотки, включно з самим пристроєм, виготовлені з екологічного харчового пластику, який у процесі роботи не виділяє шкідливих речовин. Крім того, пластик має підвищену стійкість до ударів і подряпин.
• П'ять контейнерів діаметром 32 см і заввишки 3 см
• Вертикальна конвекція без змішування запахів
• Споживана потужність 245 Вт
• Захист від перегрівання
• 8 температурних режимів від 35 до 70 °C
• Прозорі лотки з харчового пластику
• Розмір сушарки: 280x320x320 мм
• Вага Нетто: 2,4 кг
• Довжина кабелю: 1,2 м
• Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр секцій | 32 мм |
| Висота секцій | 3 мм |
| Вид секцій | лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна продуктивність | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система сушіння | Конвективна |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 2 358 ₴










