
Електрична піч 30л з підсвічуванням в типічка хліб ARDESTO EO-3015B 3 режиму1500W нагрівши 230 настільний міні
3 386 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Новатка
Електродуховка (міні піч) ARDESTO EO-3015B має 3 режими приготування: верхній, нижній, комбінований. Прибір має зручне ергономічна ручку, яка полегшить процес експлуатації. Відчинено дверці: зверху вниз. Кількість стеколів у дверцята: 1. електрична піч є: таймер на 60 мін з звуковим сигналом (з функцією ручної режиму, з кроком 10 мін), регулювання висоти протиня, що робить її зручною.
Функції: випічка, запікання, хлібопечка.
Характерики:
Об'єм: 30 л.
Потужність: 1500 Вт.
Тип керування: механічний.
Термостат: 90 градусів- 230 °С.
Таймер: 60 хвилин (шаг 10 хвилин)
Кількість режимів приготування: 3 (верній, нижній, комбінований).
Індикація про кінець готування
Регулювання висоти протиня.
Підсвічування для внутрішнього фотоапарата
Дверцята з жаропроробного скла.
Протинені ніжки.
Колір: чорний
Габарити (ШхГВ), див: 45.2x38.3х29.9
Комплектація: Решітка для гри Протисті прямокутний Ручка для виштовхування протинь/ ґратки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Форма для піци, Піддон для крихт |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Висота | 495 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішня підсвітка | Немає |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Комплектація | Решітка для гриля Деко прямокутний Форма для піци |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1500 |
| Напруга | 220 |
| Програми | Верхній нагрів Нижній Верхній нагрів+Нижній нагрів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура камери, °С | 230 |
| Термоізоляція | Немає |
- Ціна: 3 386 ₴









