
Сушарка для овочів і фруктів електрична ESPERANZA EKD001 125 Вт 5 секцій дегідратор
2 274 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для овочів, фруктів і ягід ESPERANZA EKD001 — проста, економна та надійна помічниця для тих, хто дотримується сучасного тренду харчуватися смачно та корисно цілий рік.
Ефективна й економна
Аж 5 завантажувальних піддонів із прозорими стінками дадуть змогу сушити багато та швидко, економно витрачаючи електроенергію.
Завдяки конвекції, пристрій має максимально ефективний теплообмін, споживаючи потужність усього 125 Вт, в одному температурному режимі. Час сушіння визначається користувачем візуальним контролем продукту.
Для увімкнення та вимкнення приладу застосований механічний кнопковий вимикач з індикатором увімкнення.
Спеціальний захист від перегрівання простежить за тим, щоб процес проходив коректно й безпечно.
Містка та багатофункціональна 5 незалежних піддонів діаметром 26 см дають змогу викласти продукти в п'ять рівнів і сушити їх одночасно. Особливості конвекції перешкоджають змішуванню запахів, якщо ви сушите різні продукти одночасно. Сушіть овочі, фрукти, ягоди, лікувальні трави, домашні макаронні вироби, хліб, гриби та багато іншого
Екологічність. Усі лотки, включно з самим пристроєм, виготовлені з екологічного харчового пластику, який у процесі роботи не виділяє шкідливих речовин. Крім того, пластик має підвищену стійкість до ударів і подряпин.
• Вертикальна конвекція без змішування запахів
• Споживана потужність 125 Вт
• Захист від перегрівання
• Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 125 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 2 274 ₴



