
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби 10 кг електрична Hölmer HFD-25W 245вт 5 секцій дегідратор
1 978 ₴
- Немає в наявності
- Код: HFD-25W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушіння Holmer HFD-25W
Сушарка для овочів, фруктів і ягід Holmer HFD-25W — проста, економна та надійна помічниця для тих, хто дотримується сучасного тренду харчуватися смачно та корисно цілий рік.
Ефективна й економна
Аж 5 завантажувальних піддонів із прозорими стінками дадуть змогу сушити багато та швидко, економно витрачаючи електроенергію.
Завдяки конвекції, пристрій має максимально ефективний теплообмін, споживаючи потужність усього 245 Вт.
Спеціальний захист від перегрівання простежить за тим, щоб процес проходив коректно й безпечно.
Містка та багатофункціональна 5 незалежних піддонів заввишки 3 см і діаметром 32 см дають змогу викласти продукти в п'ять рівнів і сушити їх одночасно. Особливості конвекції перешкоджають змішуванню запахів, якщо ви сушите різні продукти одночасно. Сушіть овочі, фрукти, ягоди, лікувальні трави, домашні макаронні вироби, хліб, гриби, рибу та багато іншого.
Для дрібних ягід передбачено спеціальну насадку.
Також сушіння дає змогу готувати домашню пащілу.
Температурні режими для будь-яких продуктів 8 температурних режимів від 35 до 70o C призначені для різних типів продуктів залежно від їх структури та кількості вологи. Для кожного продукту знайдеться свій оптимальний режим температури.
Перемикання режимів реалізовано надійним механічним способом.
Екологічність. Усі лотки, включно з самим пристроєм, виготовлені з екологічного харчового пластику, який у процесі роботи не виділяє шкідливих речовин. Крім того, пластик має підвищену стійкість до ударів і подряпин.
• П'ять контейнерів діаметром 32 см і заввишки 3 см
• Спеціальна насадка для сушіння дрібних ягід
• Вертикальна конвекція без змішування запахів
• Споживана потужність 245 Вт
• Захист від перегрівання
• Приготування домашньої пастили
• 8 температурних режимів від 35 до 70 °C
• Прозорі лотки з харчового пластику
• Розмір сушарки: 320x320x230 мм
• Вага Нетто/Брутто: 2,5/3 кг
• Довжина кабелю: 1,2 м
• Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holmer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 32 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна продуктивність | 10 кг |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 1 978 ₴









