
Ваги для новонароджених немовлят електронні Magio MG-303 дитячі до 30 кг функція тару
1 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: MG-303
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Потреба батьків спостерігати за вагою своєї дитини задовольнять високотехнологічні, багатофункціональні електронні ваги MG-303 для дітей.
Це один із перших інструментів у турботі про дитину. Ці ваги призначені для зважування новонароджених і дітей до 20 кг і визначають найменші зміни ваги з точністю до 10 грамів. Рідкокристалічний дисплей дає змогу швидко отримати результати зважування, не стежачи за показаннями стрілки. Ваги мають безпечну форму поверхні з ергономічним заглибленням для зручного розташування в ній немовляти. Функція TARE дає змогу обнулити вагу пелюшки або рушника, які кладуть на чашу ваг, щоб запобігти дотику ніжної шкіри малюка з холодною поверхнею ваг. Функція HOLD фіксує значення ваги незалежно від рухів дитини. Ваги вимикаються через 20 секунд після зважування.
Тип: Електронні
Максимальне навантаження, кг: 30
Ціна поділки, г: 10
Розмір поверхні, см: 55 * 3.5 * 33
Дисплей: Цифровий рідкокристалічний
Функція Тара6 Дає змогу обнулити вагу пелюшки або рушника
Індикатор перевантаження: Да
Індикатор низького заряду елемента живлення: Да
Функція утримання: Фіксація значення ваги незалежно від рухів немовляти
Функція автовимкнення: Ваги вимикаються через 20 секунд після зважування
Індикація перевищення максимальної ваги: Да
Індикація роботи батарей: Да
Джерело живлення Батарея ААА — 2 шт (у комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал тари | пластик |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 10 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Дисплей | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Фіксація показників ваги | Так |
| Габаритні розміри тари | |
| Висота тари | 35 мм |
| Глибина тари | 330 мм |
| Ширина тари | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | V-BS16 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Максимальна вага, кг | 20 |
| Призначення | Для новонароджених |
| Харчування | Батареї 4 х АА 1,5 V |
| Точність вимірювання (1) | 10.0 г |
- Ціна: 1 530 ₴








