
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби 21 л електрична Liberton LFD-5523P 520 Вт 7 секцій
3 096 ₴
- Немає в наявності
- Код: LFD-5523P
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Сушарка для фруктів Liberton LFD-5523P — великого об'єму для сушіння овочів і фруктів із 7 піддонами + 2 піддони для пастили
За допомогою такого пристрою можна заготувати на зиму
не тільки овочі та фрукти, а також гриби, зелень, лікувальні трави та навіть м'ясо.
Фруктова сушарка дасть змогу вашій родині отримувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи навіть узимку. Крім того, сушені овочі, фрукти або зелень набагато зручніше зберігати, ніж консервовані або заморожені.
Пропонована сушка має просте механічне керування й ергономічний дизайн.
Температурна межа сушіння від 40 до 70 °C найбільш оптимальна, а примусова циркуляція повітря сприяє кращому провітрюванню висушування продуктів.
Модель має 7 лотків діаметром 32 см для сушіння,
які легко знімаються й миються.
Для безпечної роботи сушарка для фруктово-забезпечена надійним захистом від перегрівання.
Характеристики Сушіння для овочів і фруктів Liberton LFD-5523P
Потужність: 520 Вт
Об'єм 21 л
7 знімних лотків діаметром 32 см
Система сушіння: конвекторна
Вентилятор у цього сушарки розташований внизу
Поворотний перемикач увімкнення
Кількість температурних режимів: 8
Плавне регулювання температури: Так
Матеріал корпусу: Пластик
Навантаження на 1 піддон 0,75 кг
Захист від перегрівання
Терморегулятор
Зручна в застосуванні завдяки 7-поверховій конструкції
Глибина піддона 50 мм
Колір корпусу: білий
Висота: 310.0 мм
Ширина: 335.0 мм
Глибина: 320.0 мм
Вага: 3.2 кг
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 310 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 21 л |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр піддону, см | 32 |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: овочі, фрукти, хліб, гриби, трави, Зелень, риба, м'ясо, макаронні вироби, горіхи Безшумна робота гумові Ніжки, Довжина шнура 1.2 м |
| Кількість піддонів | 7 |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Потужність, Вт | 520 |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Обсяг | 21л |
| Оснащення | Захист від перегріву Індикатор включення Регулювання висоти піддона |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
- Ціна: 3 096 ₴








