
Електрична піч 42 л підсвіткою конвекцією гриль хлібопічка FREGGIA MOC42W випічка 1300 W 6 режимів Емаль
5 283 ₴
- Немає в наявності
- Код: MOC42W
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Основні характеристики
Загальний об'єм, л: 42
Потужність, Вт:1300
Термостат: 230 С
Внутрішнє покриття: емаль
Кількість функцій: 6
Таймер з автоматичним вимкненням: є
Гриль: є
Примусова конвекція: є
Колір: білий
Кількість скел дверцят: 2
Покращена теплоізоляція: є
Програма очищення парою: є
Програми приготування
Приготування з верхнім нагріванням: є
Приготування з нижнім нагріванням: є
Вентильований гриль: є
Йогурт: є
Приготування з верхнім нагріванням і конвекцією: є Приготування з верхнім і нижнім нагріванням: є
Комплектація:
Емальований лист 1
Решітка 1
Максимальна споживана потужність, Вт: 1300 Напруга, В: 220-240
Частота мережі, Гц: 50
Верхний нагрівальний елемент, Вт: 650
Нижній нагрівальний елемент, Вт:650
Ширина, мм: 605
Висота, мм: 340
Глибина, мм: 430
Вага нетто, кг: 11,7
Країна виробництва: Туреччина
Гарантія: 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freggia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Максимальна потужність печі | 1300 Вт |
| Об`єм | 42 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.7 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Внутрішня підсвітка | Да |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 220 |
| Об'єм, л | 40-49 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Сфера використання | Для дому |
| Термоізоляція | Да |
| Термостат, °З | 230 |
| Функції приготування | Випічка Запікання Розморожування Хлібопічка Гриль |
- Ціна: 5 283 ₴







