
Вентилятор підлоговий з таймером Rotex RAF64-E 40 Вт автоповорот регулювання висоти 1,2 м біла кругла основа
1 581 ₴
- Немає в наявності
- Код: RAF64-E
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор підлоговий Rotex RAF64-E являє собою якісну та практичну модель із чудовою функціональністю.
Стійка конструкція з основою, наявність інтуїтивно зрозумілої вбудованої панелі керування, таймера дадуть змогу використовувати весь потенціал вентилятора з максимальним комфортом для споживача.
Потужності 40 Вт досить для того, щоб створити досить потужний потік повітря, швидкість якого можна регулювати за допомогою 3 режимів роботи.
Ви можете легко регулювати висоту вентилятора, максимум якої становить 130 см.
Варто зазначити й стандартний діаметр лопатей у 40 см.
Захист від перегрівання. Автовимкнення.
Вентилятор має захисну решітку, яка унеможливлює потрапляння в наявні лопаті руки або іншого предмета.
Колір: білий із синім.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 400 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,2 г |
| Вид | Лопатевої |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр (1) | 40 см |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Підлоговий |
| Типи режимів | Стандартний Автоповорот |
| Управління | Механічне |
| Колір виробу | Білий/Синій |
- Ціна: 1 581 ₴






