
Морозильна скриня 255 л горизонтальна INTERLUX IL-0255CF потужність заморожування 14 кг/24
10 965 ₴
- Готово до відправки
- Код: IL-255CF
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ПО ПРОМОПЛАТІ ТОВАР НЕ ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ
ВІДПРАВКА ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЙ
ПЕРЕД ВІДПРАВКОЙ З НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРІ 1000 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Морозильна скриня горизонтальна INTERLUX IL-255CF — прекрасне рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання та заморожування харчових продуктів.
Великий/корисний об'єм камери 255 л і потужність заморожування 14 кг/24 год, тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому об'ємі в себе вдома. Кількість кошиків: 1
Для керування температурними режимами використовується поворотний регулятор.
А в разі вимкнення енергоспоживання морозильна камера може зберігати холод до 36 годин.
Енергоспоживання: 235 кВт/рік (0,64 кВт/добу)
Температура заморожування: до -18 градусів
Клас енергоспоживання: А+
Кліматичний пояс: ST, N, SN
Функція "Швидке заморожування"
Керування: механічне.
Система розморожування: ручна
Система охолодження морозильної камери: статична
Захист від перепадів напруги
Рівень шуму: 42 дБ
Колір: білий
Гарантія від виробника: 36 місяців
Габарити (ВхШхГ): 84,5х95,4х61,6
Вага: 32 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | INTERLUX |
| Загальний об`єм | 255 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 235 кВт/год |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 1 |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 954 мм |
| Глибина | 616 мм |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 42 |
| Дисплей | Немає |
| Загальний об'єм | 255 |
| Автономне збереження холоду | 36 |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Тип компресора | Звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Система розморожування | Статична |
- Ціна: 10 965 ₴










