
Сушарка для овочів і фруктів м'яса риби 20 л електрична Profit M ЕСП 02Е 825Вт 7 секцій метал електронна
3 498 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Унікальна новинка від виробника Profit M — Металева електросушарка побутова для сушіння овочів і фруктів на 20 л, на 7 лотків, потужністю 825 Вт, з функцією електронного керування.
Натиснувши кнопку Старт на панелі керування, ви запустите процес сушіння ваших улюблених продуктів, які зберігатимуть приємний аромат для насолоди впродовж цілого року.
Електросушарка побутова призначена для сушіння овочів, фруктів, ягід, грибів, лікарських трав, а також інших продуктів рослинного походження.
Ще побутову електросушарку можна використовувати як нагрівач приміщення.
Для підтримки постійної температури дитячого харчування, каші або молока.
Характеристики
Потужність (Вт): 825
Тип керування: електронне
Об'єм, л: 20
Максимальне завантаження, кг: 20
Кількість лотків 7
Матеріал лотків: метал
Висота лотків, мм: 45
Можливість додавання додаткових лотків: +
Система сушіння конвективна
Терморегулятор +
Кількість температурних режимів: 7
Температура сушіння: 70
Автовимкнення +
Таймер +
Захист від перегрівання.
Індикатор увімкнення +
Дисплей +
Розташування вентилятора внизу
Матеріал корпусу: метал
Напруга в мережі 220 Вт
Габарити (ВхШхГ), (см): 45х32х32
Вага (кг) 6
Колір Слонова К.
Гарантія, міс.: 24
Країна збирання: Україна
Країна реєстрації бренда: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 45 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр секцій | 320 мм |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота піддона, см | 45 |
| Габарити (ВхШхГ) | 45х32х32 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр піддону, см | 32 |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: овочі, фрукти, хліб, гриби, трави, Зелень, риба, м'ясо, макаронні вироби, горіхи Безшумна робота гумові Ніжки, Довжина шнура 1.2 м |
| Кількість піддонів | 7 |
| Матеріал піддонів | метал |
| Потужність, Вт | 825 |
| Напруга змінного струму, В | 220 В |
| Обсяг | 20л |
| Оснащення | Захист від перегріву Індикатор включення Регулювання висоти піддона |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 3 498 ₴





