
Морозильна камера вертикальна корисний об'єм 84 л Liberton LVF 85-90H потужність заморожування 4 кг/24 Defrost
7 633 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ПО ПРОМОПЛАТЕ ТОВАР НЕ ОТГРУЖАЕТСЯ
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
ПЕРЕД ВІДПРЯМИЙ ПЕРЕЇКОКОМ З НАЛОЖНИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХОДИМИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРНІ 800 ГРН (СТЕМНІСТЬ ДОСТАВКИ)
Морозильна камера Liberton LVF 85-90H — прекрасне рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання та заморожування харчових продуктів.
Великий/корисний об'єм камери в 90/84 л і потужність заморожування 4 кг/24 год, тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі в себе вдома. 4 пластикові ящики.
А в разі вимкнення енергоспоживання морозильна камера може зберігати холод до 18 годин.
Потужність: 90 Вт
Температура заморожування: до -18 градусів
Клас енергоспоживання: А+
Хладагент: R600а
Кліматичний пояс: ST
Керування: механічне.
Система розморожування: ручна
Перевішування дверей
Регульовані ніжки
Рівень шуму: 41 дБ
Дверні ручки: горизонтальні приховані
Регульовані ніжки
Колір: білий
Гарантія від виробника: 24 місяці
Габарити (ВхШхГ): 83х55х58
Вага: 31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Загальний об`єм | 90 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість дверей | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 18 годин |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 4 |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Перевішувані двері | Так |
| Потужність заморожування | 4 кг/добу |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6902019085525 |
| Автономне збереження холоду, год | 16.66 год |
| Вага (кг) | 31 кг |
| Вага в упаковці, кг | 33 кг |
| Габарити (ВхШхГ), см | 85 х 55 х 58 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 88.5 х 57 х 58.8 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Генератор льоду | Немає |
| Глибина, см | 58 |
| Річна витрата електроенергії, кВт/рік | 0.48 кВт*рік |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Вимагає розморожування 1 раз на 3-6 місяців |
| Кількість полиць/секцій | 4 |
| Комплектація | Морозильна камера Висувні ящики із пластику 4 шт Інструкція |
| Потужність заморозки, кг/24 год | 4 кг/ 24 год |
| Загальний об'єм, л | 85 |
| Перенавішування дверей | Так |
| Корисний об'єм | 85 л |
| Система розморожування | Статична |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Камера |
| Тип компресора | Звичайний |
| Рівень шуму, дБА | 41 |
| Функції і особливості | Захист від перепадів напруги Перевішування дверцят |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина, див | 55 |
- Ціна: 7 633 ₴



