
Дитячий ігровий водний надувний басейн гірка з фонтаном Intex Крокодил 57165 (201*170*84 см) від 2 років 160 л
2 315 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Надувний ігровий центр «Крокодил» подарує масу позитивних вражень і емоцій вашим дітям! Відпочинок стане для кожної незабутніх пригод. Купання в басейні передбачене для дітей віком від двох років.
Дитячий надувний ігровий центр відкритого типу, виготовлений круглої форми, у ньому є надувна гірка, качечка та дві надувні рибки.
Також передбачений пальмовий розпилювач, який кріпиться до садового шланга. Ігровий центр виготовлений у яскравих тонах, що передають морську тематику. Максимальне навантаження, передбачене для цієї моделі, 54 кг.
Басейн виготовлений із високоміцного вінілу, товщина матеріалу становить 0,28 мм, дно не надувне. Ігровий центр має такі параметри: довжина — 201 см, ширина — 170 см, висота — 84 см, висота бортика — 15 см. Місткість води — 160 л.
Модель передбачає наявність клапана для зливання води, що дасть змогу без зусиль наповнити басейн, досить лише під'єднати садовий шланг. Зливання води відбувається так само.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Ігровий центр |
| Висота | 15 мм |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 201 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 57162 |
| Вага | 4,23 КГ г |
| Вік | 3 роки |
| Висота (1) | 99 см |
| Габарити | 218 х 188 х 99 см |
| Додаткові характеристики | Фонтан 2 надувних риби Надувна вудка З гіркою 6 надувних кульок |
| Клапан | Да |
| Конструкція | Надувні |
| Максимальне навантаження | 81 кг |
| Максимальна вага | 54 |
| Обсяг (1) | 182 л |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Ігрові басейни |
| Колір корпусу | Кольоровий |
- Ціна: 2 315 ₴







