
М'ясорубка електрична 7 в 1 Zelmer ZMM4048B 1900 Вт 2,5кг/хв захист двигуна 9 насадок ковбаса 3
5 872 ₴
5 578,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZMM 4048
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Потужна та продуктивна електрична м'ясорубка від популярного польського бренда Zelmer. Модель досить багатофункціональна, компактна, зручна у використанні та розміщена в середній ціновій категорії. Насамперед звернуть увагу на досить чималу продуктивність техніки — становить 2,5 кг/хв. У разі критичного підвищення навантаження на пристрій потужність роботи може короткочасно підвищуватися аж до 1900 Вт. Водночас виробником передбачений і автоматичний захист від перевантаження: якщо мотор не справляється з обсягом роботи, він на час вимикається.
До м'ясорубки Zelmer ZMM 4048 додається безліч насадок: передбачено 3 диски для фаршу з різним діаметром отворів для різного ступеня подрібненості, також 3 циліндричні насадки для нарізування/шинків різними способами, а додатково — насадки для формування домашніх ковбас.
Пристрій повністю зроблений із пластику класичного білого кольору, тільки центральна частина, на яку припадає основне навантаження, виготовлена з металу. Розміри моделі становлять невеликі, вона досить компактна та зручна в експлуатації. Завантажувальний лоток досить широкий, у нього помістяться шматочки середнього розміру.
Характеристики:
- Максимальна потужність: 1900 Вт
- Номінальна потужність: 250 Вт
- Продуктивність: 2,5 кг/хв
- Металева камера
- Двухсторонний нож
- Решітка: 3 шт.(Діаметр отворів 2.7 мм, 4 мм, 8 мм)
- Муфта для запобігання пошкодженню двигуна
- Насадка для ковбаси
- Лоток для подавання м'яса
- Штовхач
- Подрібнювач із набором із 3 барабанів для тертки та шаткування
- Матеріал корпусу: пластик
- Захист двигуна
- Прогумовані ніжки
- Решітки з неіржавкої сталі
- Низький рівень шуму під час роботи
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 10 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1900 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.5 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для терки | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZMM4048B |
| Вага (кг) | 3,32 |
| Габарити (ВхШхГ) | 250х360х280 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Шнек металевий Захист мотора від перегрівання Лоток пластиковий Прогумовані ніжки |
| Кількість дисків | 3 (2.7 мм, 4 мм, 8 мм) |
| Кількість насадок | 9 |
| Комплектація | М'ясорубка Решітки 3 штуки Насадка для ковбас Завантажувальний лоток Насадки для тертки та шаткування 3 шт. Штовхач Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для терки і шинкування Кебе |
| Продуктивність, кг/хв | 2,5 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 5 578,40 ₴







