
Електрична піч плита на 2 конфорки з рожном-грилем GRUNHELM GN3301RHP 1600 Вт 33 л 4 режими роботи нагрівання
5 293 ₴
- Немає в наявності
- Код: GN3301RHP
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Внутрішній об'єм настільної духової шафи/ електричної печі GRUNHELM GN3301RHP
33 л дадуть змогу піч торти та іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри достатні для запікання птиці цілком, навіть у межах підготовки до великих сімейних свят.
Різні режими роботи дають змогу вибирати між верхнім і нижнім нагріванням або використовувати їх комбінацію.
Регулювання температури від мінімальних 100 і до максимальних 250 градусів дає змогу з однаковою легкістю швидко запікати м'ясо або сушити вимогливі пастилу та безе.
Таймер дасть змогу задати потрібний час приготування й подасть сигнал, коли процес буде завершений.
Конфорки використовуються для кип'ятіння води, приготування супу, каші, кави тощо.
Потужність більшої конфорки 1000 Вт, меншої конфорки 600 Вт.
Діаметр великої конфорки 185 мм, діаметр меншої конфорки 155 мм.
*Рекомендується використовувати посуд з аналогічним діаметром.
Характеристики:
- Потужність: 1600 Вт
- Тип керування: механічне
- Таймер: 60 хвилин. Автовимкнення
- Об'єм: 33 л
- Функції: плита, випічка, гриль, рожн
- Регулятор температури: від 100 °C до 250 °C
- Режими: 4
- Верхнє нагрівання
- Верхній + Низький нагрівання
- Вертел
- Нижнє нагрівання
- Термоізоляція
- Світловий індикатор
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Об`єм | 33 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Вертел |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6902020003365 |
| Артикул | GN3301RHP |
| Вага | 9,06 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 33,8х 52,2 х 36 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Таймер на 60 хв З автовимкненням Термоізоляція Звуковий сигнал 2 в 1 (піч і плита на дві конфорки) потужністю 1000/600 Термостат: 100 °С/150 °С/200 °С/250 °С Індикатор роботи |
| Комплектація | Електрична піч Решітка-гриль Деко 383х266х20мм Вертел Ручка знімна для рожна Охоплення для дека Інструкція Гарантійний талон |
| Максимальна температура камери, °С | 250° |
| Матеріал корпусу | Емальований метал |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм, л | 33 |
| Особливості | Звуковий сигнал Автовимкнення Термоізоляція З функцією гриля З конфорками |
| Програми | Верхнє нагрівання Верхній + Низький нагрівання Нижнє нагрівання Рожен +верхнє нагрівання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Термостат | 100-250 °С |
| Функції приготування | Плита Вертел Випічка Гриль Хлібопічка Сушіння Запікання |
- Ціна: 5 293 ₴










