
Пральна машина напівавтомат вертикальна 8 кг Ardesto WMH-B80D віджимання РЕВЕРС центрифуга двобакова таймер
9 739 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ТОВАР НЕ ВІДВАНТАЖУЄТЬСЯ ЗА ПРОМОПЛАТОЮ
ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ
ПЕРЕД ВІДПРАВКОЮ ПЕРЕВЕЗНИКОМ З ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРІ 700-800 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ)
Проста та зручна конструкція
Корпус пральної машини WMH-B80D виготовлений із міцного полікарбонату білого та сірого кольорів. Для зручності кришка обладнана напівпрозорим чорним ілюмінатором. Усі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пристрій відповідає II класу захисту від ураження струмом.
Невибаглива у використанні. Для підведення, очищення баків, а також зливання води передбачені шланги. Завдяки спеціальній панелі, розташованій усередині машинки, можна визначити рівень води. Вона використовується для зливання води та фільтрації дрібних частинок і повсті.
Напівавтоматична пральна машина з вертикальним завантаженням білизни та центрифугою для віджимання. Об'єм бака — 8 кг. Таймер прання розрахований на 15 хвилин і на 5 хвилин для віджимання. Клас енергоощадження — A. Є два режими прання — делікатне та звичайне, а також передбачена функція реверсу.
x">Вага WMH-B80D становить 21.5 кг. Віджимання AIR DRY Вбудована центрифуга дасть змогу швидко й ефективно віджати білизну. Для захисту білизни під час віджимання передбачена спеціальна запобіжна сітка. Інше: перемикач таймера прання перемикач режимів роботи та зливу води перемикач таймера віджимання
-
Клас енергоспоживання: A
-
Споживання електроенергії, кВт/год на рік: 46.05ТОВАР НЕ ВІДВАНТАЖУЄТЬСЯ ЗА ПРОМОПЛАТОЮ
ВІДПРАВЛЕННЯ ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ
ПЕРЕД ВІДПРАВКОЮ ПЕРЕВЕЗНИКОМ З ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ НЕОБХІДНО ВНЕСТИ ГАРАНТІЙНИЙ ПЛАТЕЖ У РОЗМІРІ 700-800 ГРН (ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ) -
Клас пресування: D
-
Рівень шуму, дБ: 65/70
-
Колір: Білий із сірим
-
Кількість програм: 2
-
Програми: Прання, Делікатне прання
-
Очищення барабана: Так
*Машина тестується на заводі, можливо наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Ширина | 786 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.41 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Рівень шуму при пранні | 65 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 93*78,6*45.5 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 45,5 |
| Дисплей | Немає |
| Кількість програм | 2 |
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон Шланг |
| Максимальне завантаження білизни | 8 |
| Потужність, Вт | 410 |
| Напруга | 220 |
| Особливості | Потужність прання: 318 Вт, Механічне управління |
| Споживання електроенергії, кВт/год в рік | 41,6 |
| Програми прання | Прання Делікатне прання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Очищення барабана Перемикач таймера прання Перемикач режимів роботи і зливу води Перемикач таймер віджиму Реверс Віджим AIR DRY |
- Ціна: 9 739 ₴










