
Пральна машина напівавтомат вертикальна на 8 кг PRIME Technics PWA841GB однобакова таймер прання
5 674 ₴
- Готово до відправки
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
ОТПРАВКА ТОЛЬКО НОВОЙ ПОЧТОЙ
ПО ПРОМОПЛАТЕ НЕ ОТПРАВЛЯЕТСЯ
Товар (габаритний), за умови відправлення наложеним платежем вирушає за оплати гарантійного платежу в розмірі 500 грн (вартість доставки).
Тип пральної машини: Напівавтомат
Спосіб встановлення: Окремішній (соло)
Тип загрузки белья: вертикальній
Максимальне завантаження білизни: 8 кг
Тип двигуна: Колекторний
Кількість програм: 1
Активатор нового типу. Фільтр для волосся.
Мах температура, що заливається в бак, не має перевищувати 60 градусів.
Особливості:
Потужність прання: 400 Вт
Механічне керування
Мах рівень шуму (стирка), дБ: 52
Програми прання
- Прання (Делікатний/Стандартний/Слив)
Полоскання
Функції
- Таймер прання 15 хвилин (покроково через 3 хв:3/6/9/12/15)
Клас енергоспоживання: A
Клас прання: А
Мін швидкість (стирка) об./хв: 300
Довжина шнура: 1,8 м
Річне споживання води 9000 л
Особливості: механічне керування, напруга 220-240 В, частота 50 Гц
Вага: 11,9 кг
Габарити (ВхШхГ): 82х49х46 см
Розбірний бак: Немає
Колір: Білий/Люк блакитний
Додаткові характеристики
- Мова панелі керування: українська
Країна виробник
- Китай
Гарантія
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
* *Машина тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 340 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.9 кг |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.4 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Особливості | Портативна |
| Рівень шуму при пранні | 52 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 82х49х46 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Комплектація | Пральна машина Зливний шланг Інструкція |
| Максимальне завантаження білизни | 8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 400 |
| Напруга | 220 |
| Програми прання | Стирка Полосканія |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 5 674 ₴

