
Хлібопічка 2 тестоміси антипригарне покриття Liberton LBM-6306 12 програм мах вага 1150 г 3 кольори буханка
4 222 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Хлібопіч потужністю 850 Вт, вихід готового продукту — 0,7 кг, 0,9 кг і 1,150 кг (можна вибрати). 3 типи кольору скоринки (світла, середня, темна).
12 програм приготування, зокрема прискорене випікання. Залежно від рецепта автоматично вмикається фаза витримки для підіймання тіста.
Ємність із двома тестомісами, для запікання у формі буханки, має антипригарне покриття. У такій печі зручно варити варення, причому помішувати не доведеться. У разі вимкнення електрики на короткий час (не більш ніж 15-20 хв), хлібопічка відновлює програму та продовжує її виконання.
Інформативний дисплей розповідає про всі основні характеристики приготування (номер програми, вагу хліба, час, що залишився, а також код помилки в разі збою).
Є таймер відтермінування на 15 годин. Це дасть змогу, поставивши інгредієнти ввечері, уже вранці насолоджуватися гарячим, свіжим, запашним хлібом.
Підтримка температури 60 хвилин.
Сигнал для додаткового додавання інгредієнтів. Комплектується мірною склянкою та ложкою, гаком для витягання лопаті (у разі застрягання в готовому хлібі), лопатями тістомішки, а також книгою рецептів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна вага випічки | 1.15 кг |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Форма випічки | буханець |
| Кількість програм випічки | 12 |
| Заміс тіста | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальний час відстрочки старту | 15 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Максимальний час підтримки температури | 1 годин |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Програми випічки | |
| Прискорена випічка | Так |
| Хліб з борошна грубого помелу | Так |
| Варення | Так |
| Французький хліб | Так |
| Бездріжджова випічка | Так |
| Кекс | Так |
| Пшеничний хліб | Так |
| Бородінський хліб | Так |
| Житній хліб | Так |
| Солодка випічка | Так |
| Йогурт | Так |
| Персональні програми | Так |
| Комплектація | |
| Прямокутна форма для випікання | Так |
| Мірна ложка | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 5,7 кг |
| Програми приготування | Безглютеновый хліб Бородинський хліб Швидка випічка Швидка випічка Дієтичний хліб Йогурт Кекс Печиво Пиріг Пшеничний хліб Житній хліб, Солодка випічка Тісто |
| Артикул | 10284 |
| Форма для випічки хліба | Прямокутна |
| Кількість програм | 12 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага випічки, кг | 1,150 кг |
| Сфера використання | Для дому |
| Габарити (ВхШхГ) | 42,2×27,6×27 см |
| Вибір розміру хліба | Да |
| Комплектація | Хлібопічка Форма для випічки з антипригарним покриттям 2 тістоміса Мірний стакан Мірна ложка Гачок Книга рецептів |
| Особливості | Функція Jam (варення) Підтримання температури 60 хв Таймер відстрочки старту (до 15 годин) Оглядове вікно Збереження програми при перебої з електрикою Сигнал закінчення програми |
| Потужність | 850 Вт |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Варіанти кольору скориночки | Світла Середня Темна |
| Управління | Електронне/сенсорне |
| Інші програми | Каша Компот Гасіння Джем |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Диспенсер | Немає |
| Кількість лопатей | 2 |
| Об'єм випічки | 700/900/1150 р |
| Відтермінування старту | Так |
| Підтримка температури | Так |
- Ціна: 4 222 ₴









