
Оливний нагрівач радіатор 9 секцій ECG OR 509 2000 Вт 22 м кв. 3 рівні термостат захист від перегрівання
2 035 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оливний радіатор ECG OR509W 2000 Вт — найкращий електричний економний нагрівач для дому
Швидко нагріє та принесе тепло + комфорт!
Компактний і надійний нагрівач.
Перевірена часом проста конструкція.
Невеликі розміри та вага.
Потужності нагрівача 2000 Вт досить, щоб швидко обігріти кімнату до 22 м2.
Можна регулювати рівень нагрівання для підтримання комфортної температури.
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр!
Характеристики:
- Площа обслуговування: 22 м. кв.
- 9 секций
- 3 режима мощности 800/1200/2000W
- Подвійний захист від перегрівання
- Регульований термостат
- Керування: електричне
- Вбудований тепловий запобіжник
- Індикатор живлення
- Ручка та ролики для переміщення
- Поворотний перемикач
- Система захисту від перегрівання
- Місце для зберігання кабелю: так
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 2 035 ₴


