
Оливний нагрівач радіатор 7 секцій ECG OR 507 2000 Вт 22 м. кв. 3 рівні термостат захист від перегрівання
1 732 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оливний радіатор ECG OR507W 2000 Вт — найкращий електричний економний нагрівач для дому.
Швидко нагріє та принесе тепло + комфорт!
Компактний і надійний нагрівач.
Перевірена часом проста конструкція.
Невеликі розміри та вага.
ont-size:14px">Потужності нагрівача 2000 Вт досить, щоб швидко обігріти кімнату до 22 м2.
Можна регулювати рівень нагрівання для підтримання комфортної температури.
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр!
Характеристики:
- Площа обслуговування: 22 м. кв.
- 7 секций
- 3 режима мощности 800/1200/2000W
- Подвійний захист від перегрівання
- Регульований термостат
- Керування: електричне
- Вбудований тепловий запобіжник
- Індикатор живлення
- Ручка та ролики для переміщення
- Поворотний перемикач
- Система захисту від перегрівання
- Місце для зберігання кабелю: так
- Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 732 ₴


