
Фен для волосся з дифузором MAGIO MG-152 2200 Вт професійний холодний обдув мотор DC жовтогарячий
1 591 ₴
- Готово до відправки
- Код: MG-152
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Фен MG-152 створений спеціально для щоденного догляду за Вашим волоссям. Завдяки потужності 2200 Вт він забезпечує безперебійний сильний потік повітря для швидкого сушіння, навіть якщо у Вас дуже довге волосся.
Прилад має 3 температурні режими: слабкий, середній і високий нагрів, а також 2 рівні швидкості: низка та висока. Наявність таких технічних характеристик дає змогу доглядати за Вашим волоссям залежно від його типу та структури та зробити процес сушіння й укладання максимально дбайливим, швидким і ефективним.
У своєму арсеналі фен має дві насадки-концентратор і дифузор. Концентратор дає змогу швидко розігріти конкретне пасмо, водночас гаряче повітря майже не гріє вже укладені та охолоджені пасма, що сприятливо впливає на стан волосся і якість укладання. А насадка дифузор — це незамінний інструмент для приголомшливих локонів, якщо у Вас кучеряве волосся. Саме через свою форму, яка забезпечує розсіювання гарячого повітря, дифузор не спрямовує повітряний потік прямо на кучері, , навпаки — дбайливо циркулює навколо них. Завдяки цьому форма завитка зберігається, а волосся стає менш схильним до ушкодження й ламкості. Як результат — здорові та доглянуті локони без розпушування.
Функція потоку холодного повітря допоможе закріпити форму будь-якої укладки, локонів або кучерів, щоб вона трималася якомога довше та дарувала оточенню сяйво та красу Вашого волосся.
Вушко для підвішування і шнур завдовжки 1,8 м забезпечують повну зручність під час використання. Щадні функції, реалізовані в цій моделі, дають змогу користуватися феном щодня без жодного негативного впливу на здоров'я Вашого волосся.
Характеристики:
- Потужність: 2200 Вт
- Кнопка холодного повітря
- Захист від перегрівання
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість температурних режимів: 3
- Насадки: концентратор, дифузор
- Вушко для підвішування
- Тип мотора: DC
- Довжина шнура: 1,8 м
- Колір: оранжевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Довжина шнура: 1,8 м Вушко для підвішування |
| Комплектація | Фен Насадка концентратор Дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 2200 Вт |
| Режим | Подача холодного повітря Захист від перегріву |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сфера використання | Побутової |
| Тип (1) | Звичайний |
| Тип двигуна | DC |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 1 591 ₴








