
Блендер заглибний ручний 6 в 1 Liberton LHB-0802 800 Вт TURBO великий подрібнювач подвійний міксер вінчик гак
2 358 ₴
- Немає в наявності
- Код: LHB-0802
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер заглибний Liberton LHB-0802 — гарний, практичний і простий у використанні блендер заглибного типу, обладнаний мотором на 800 Вт. Завдяки ергономічній ручці блендер зручно лежить у руці. Крім того, мала вага ще більше полегшує роботу. Чудовий результат одним натисканням кнопки. Дозвольте блендеру зробити важку роботу за вас завдяки його постійній швидкості змішування. Ніжка блендера запобігає розбризкуванню, забезпечуючи приємніше та безхлопокотне приготування улюблених рецептів. Універсальні аксесуари в комплекті: склянка на 600 мл, подрібнювач на 1250 мл, віночок, насадка для пюре, насадка-міксер із двома вінчиками та гак для замішування тіста.
Характеристика
- Потужність: 800 Вт
- Тип блендера: заглибний
- Плавне регулювання швидкості
- З подрібнювачем
- Мірна пластикова склянка: 600 мл
- Об'єм чаші великого подрібнювача: 1,25 л
- Насадки: віночок для збивання — 1 шт., мірний стакан (600 мл) — 1 шт., чаша подрібнювача (1250 мл) — 1 шт., насадка-міксер із двома вінчиками — 1 шт., гак для замішування тіста — 2 шт., насадка для пюре — 1 шт.
- Ніжка блендера, віночок, гак з неіржавкої сталі
- Кількість швидкостей: 2
- Функції: збивання, замішування тіста, подрібнення, змішування, приготування пюре
- Турборежим
- Кришка для зберігання
- Матеріал занурювальної частини: металевий
- Турбо режим
- Довжина шнура: 1.8 см
- Цвет: белый
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Білий |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1250 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LHB-0802 |
| Вага | 2,0 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 13 х 13 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Мірний стакан з кришкою Довжина мережевого шнура: 1,8 см Кількість швидкостей: 2 |
| Ємність склянки | 600 мл |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Комплектація | Блендер Мерный стакан с крышкой 1 шт Нож для измельчения 1 шт Измельчитель 1 шт Крюк для замешивания теста 1 шт, насадка для пюре 1 шт, насадка-миксер с двумя венчиками 1 шт Мерный стакан Инструкция Гарантийный талон |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Потужність | 800 Вт |
| Насадки | Насадка-міксер з двома вінцями Міні-подрібнювач Вінчик для збивання Гак для замісу тіста Для пюре |
| Особливості | Плавне регулювання швидкості Знімний ніж Турбо-режим |
| Країна виробник товару | Китай |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 358 ₴






