
Оливний радіатор нагрівач 11 секцій із тепловентилятором ERGO HO 222511 F 2900 Вт до 25 м2 3/6 режимів
3 024 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Оливні радіатори ERGO серії F обладнані вбудованим тепловентилятором із керамічним нагрівальним елементом, що дає змогу скоротити час прогрівання приміщення до необхідної температури. Радіатори забезпечують м'яке тепло та мають високу ефективністю роботи. Радіатори ERGO комфортні в експлуатації:
· встановлені на колісні платформи
· забезпечені інтегрованою ручкою для зручності переміщення
· довжина силового кабелю радіатора становить 140 см, що позбавляє потреби в комутації через подовжувач
· пофарбовані сучасною екологічно чистою порошковою емаллю, що гарантує висока якість покриття впродовж усього терміну експлуатації
· мають світлову індикацію
· забезпечені ступеневим регулятором потужності та захистом від перегрівання
Характеристики:
· Керування: механічне
· Тип нагрівача: олійний радіатор із тепловентилятором
· Режими нагрівання: 1000+400 / 1500+400 / 2500+400 Вт
· Бустерний тепловентилятор
· Площа обігрівання: до 25 м2
· Кількість секцій: 11
· Кількість режимов обогрева: 4
· Напруга живлення/частота мережі: 220-240 В / 50 Гц
· Номінальний струм: 12.6 А
· Вбудований вентилятор
· Регульований термостат
· Регулятор потужності
· Система захисту від перегрівання
· Зручне зберігання шнура
· Колеса для зручного переміщення
· Індикація вмикання приладуа
· Індикація режиму роботи
· Ручка для переміщення
· Відсік/пристосування для намотування кабелю
· Довжина кабелю: 140 см
· Спосіб встановлення: підлогова
· Матеріал: метал
· Ступінь захисту оболонки: IP20
· Клас електрозахисту: I
· Нагрівальний елемент: ТЕН, керамічний
· Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Потужність обігріву | 2900 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | I |
| Колір корпусу | Сірий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Тепловентилятор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HO 222511 F |
| Вага | 9.4 кг г |
| Вид нагрівального елемента | Трубчатый ТЭН керамический |
| Габарити (ВхШхГ), см | 48 х 15 х 58 |
| Гарантія | 24 месяца от производителя |
| Додаткові характеристики | Індикатор живлення Індикатор включення 3/6 режиму нагріву: 1000+400 / 1500+400 / 2500+400 Бустерний тепловентилятор Клас електрозахисту: I Довжина кабелю: 140 см |
| Комплектація | Обогреватлеь Колісна платформа Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 1000 1400 1500 1900 2500 2900 |
| Особливості | Регулятор мощности Ручка для перемещения С колесиками/ножками для перемещения С термостатом Отсек для хранения шнура |
| Площа обслуговування, кв. м | 25 |
| Країна реєстрації бренду | Кіпр |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 3 024 ₴









