-5%


Фен для волосся з іонізацією дифузором Zelmer ZHD8360 2400 Вт професійний холодний обдування чорний/рожевий
1 822 ₴
1 730,90 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Стильний і компактний фен Zelmer ZHD8360 потужністю 2400 Вт обладнаний вбудованим іонізатором.
- Головне перевага такого пристрою — користь, яку чинять негативно заряджені іони. Іони послаблюють шкідливий вплив гарячого повітря і знижують шкоду, що заподіюється регулярною сушкою й укладанням. Волосся не електризуються, що сприяє легкому укладанню.
- Фен Zelmer ZHD8360 з іонізатором захищає волосся від зневоднення та пересушування. Завдяки цій функції волосся втрачає менше вологи.
- Под впливом іонів волога на волоссі перетворюється на найдрібніші крапельки та швидше вбирається. Фактично, волосся сушиться вдвічі меншою кількістю тепла та вдвічі швидше. Іони нейтралізують молекули пилу, знищують різноманітні віруси й бактерії.
- Фен Zelmer ZHD8360 обладнаний режимом «холодне повітря», 2-ступеневим перемикачем потужності та 3-ступеневим перемикачем температури.
- К фену Zelmer ZHD8360 додається насадка-концентратор, дифузор і зручна петля для підвішування.
- Прибор
надійно захищений від перегрівання. Система захисту від перегрівання вимикає фен,
якщо перевищена температура вихідного повітря.
Характеристики:
- Потужність: 2400 Вт
- Кнопка холодного повітря
- Захист від перегрівання
- Кількість швидкостей: 2
- Іонізація
- Кількість температурних режимів: 3
- Насадки: концентратор, дифузор
- Петля для підвішування
- Цвет: годечорний/рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дифузор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насадки | Дифузор Концентратор |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Петля для підвішування |
| Комплектація | Фен Насадка концентратор Дифузор Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 2400 Вт |
| Режим | Подача холодного повітря, Іонізація Захист від перегріву |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Сфера використання | Побутової |
| Тип (1) | Звичайний |
| Колір | Черый/рожевий |
- Ціна: 1 730,90 ₴










