
Пилосос з контейнером без мішка для сухого прибирання циклонного типу 4 л Rotex RVC18-E DUAL CYCLONE SYSTEM
3 777 ₴
- Немає в наявності
- Код: RVC18-E
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пылесос Rotex RVC18-E має досить велику потужність 1800 Вт, Живлення — 220-240В, 50Гц.
Під впливом потоку повітря частинки пилу та бруду проходячи 5 ступенів фільтрації осідають у 4-літровому пилозбірнику, навіть у разі його заповнення сила всмоктування залишається на початковому рівні, а двигун пилососа працює в щадному режимі, у зв'язку з чим прилад слугуватиме довго.
Керування відбувається за допомогою регулятора потужності, розташованого на корпусі. Клас енергоспоживання A
Пилосос Rotex RVC18-E укомплектований 4-ма різновидів щіток і насадок. Стандартна насадка для пилу.
Спеціальна насадка для м'яких меблів і текстилю.Також передбачена окрема насадка для паркету та ламінату. Щілинна насадка стане незамінною для очищення важкодоступних місць.
Вихідний HEPA-фільтр, автоматичне змотування шнура (довжина 5 м). Довжина шнура дає змогу прибирати в радіусі 6 м.
Колір: сірий.
Характеристики:
· Тип прибирання: суха
· Тип мішка: контейнер/коміра, циклонна система
· Система фільтрації: DUAL CYCLONE SYSTEM
· Потужність: 1800 Вт
· Потужність всмоктування: 300 Вт
· Об'єм пилозбірника: 4л
· Універсальна щітка з перемикачем "килим/пол"
· Універсальна насадка (щільнева/для пилу)
· Насадка для м'яких меблів
· Щітка для паркету
· Рівень шуму: 78 дБ
· Регулятор потужності: на корпусі
· Тип фільтра: НЕРА
· Довжина шнура: 5 м
· Клас енергоспоживання: А
· Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка, Насадка для паркету |
| Об'єм котла (бака для води) | 4 л |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 6 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RVC18-E |
| Вихідний фільтр | НЕРА (миється) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Щілинна |
| Додаткові характеристики | Автоматичне намотування електродроту Довжина шнура: 5 м Клас енергоспоживання A |
| Комплектація | Пилосос Універсальна щітка з перемикачем "килим / підлога" Насадка щілинна Насадка для м'яких меблів, Щітка для паркету Інструкція |
| Об'єм пилозбірника, л | 4 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 78 |
- Ціна: 3 777 ₴








