
Пилосос з контейнером без мішка для сухого прибирання циклонного типу 4 л Rotex RVC20-E DUAL CYCLONE SYSTEM
4 786 ₴
- Немає в наявності
- Код: RVC20-E
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Пилосос Rotex RVC20-E DUAL CYCLONE SYSTEM
Живлення — 220-240 В, 50 Гц, Потужність 2000 Вт
Клас енергоспоживання A
Об'єм контейнера 4 л, регулювання потужності на корпусі, металева телескопічна трубка дістане навіть найбільш важкодоступні місця.
Перевагою цієї моделі так само є наявність НЕРА-фільтра, який затримує навіть найдрібніші частинки пилу й алергени, що особливо важливо, якщо в домі є діти.
Завдяки великим прогумованим колесам і можливості повороту на 360 градусів переднього колеса пилососом легко керувати.
Широкий асортимент насадок (універсальна щітка з перемикачем "килим/пол", універсальна насадка (щільнева/для пилу), щітка для паркету, маленька турбо щітка) дає змогу швидко та ретельно очистити будь-яку поверхню.
Електрошнур завдовжки 5 метрів змотується автоматично.
Якісний пластиковий корпус, висока якість збирання виправдають ваші очікування від цього пилососа.
Колір: бордовий
Характеристики:
- Тип прибирання: суха
- Тип мішка: контейнер/коміра, циклонна система
- Потужність: 2000 Вт
- Потужність всмоктування: 330 Вт
- Об'єм пилозбірника: 4л
- Універсальна щітка з перемикачем "килим/пол"
- Універсальна насадка (щелева/для пилу)
- Щітка для паркету
- Маленька турбо щітка
- Прибирання шерсті хатніх тварин
- Рівень шуму: 78 дБ
- Регулятор потужності: на корпусі
- Тип фільтра: НЕРА
- Довжина шнура: 5 м
- Клас енергоспоживання: А
- Колір: бордовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Кількість щіток в комплекті | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 330 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Щітка для прибирання шерсті тварин, Насадка "Килим/Підлога", Насадка-щітка для меблів, Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RVC20-E DUAL CYCLONE SYSTEM |
| Вихідний фільтр | НЕРА (миється) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Для меблів Для паркету Турбощітка Щілинна |
| Додаткові характеристики | Автоматичне намотування електродроту Довжина шнура: 5 м Клас енергоспоживання A Прибирання шерсті домашніх тварин |
| Комплектація | Пилосос Насадка Підлога-килим Насадка щілинна Насадка для м'яких меблів Насадка для паркету Маленька турбо щітка Інструкція |
| Об'єм пилозбірника, л | 4 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробника | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Рівень шуму, дБА | 78 дБ |
- Ціна: 4 786 ₴








