
Блендер заглибний ручний 8в1 багатофункціонал VILGRAND VBH12081 1200 Вт TURBO нарізка тертка шаткування кубики гак
3 567 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональний заглибний блендер VILGRAND VBH12081 чорного кольору, прискорить процес збивання, нарізання овочів і фруктів, подрібнення продуктів для приготування домашньої їжі та спростить процес приготування страв дитячого харчування.
Характеристика:
- Потужність: 1200 Вт
- Тип блендера: ручний, заглибний
- Регулювання обертів
- Регулювання режимів швидкості: 2
- Мірна пластикова склянка: 600 мл
- Місткість великого подрібнювача (чопер): 2 л
- Насадки: віночок для збивання, блендер-ніжка, ніж для подрібнення, гак для замісу однорідного тіста, нарізання кубиками, терка, тертка на деруни, шинкування
- Турборежим
- Ніжка блендера, шатківниці з неіржавкої зтали
- Ніж блендера: спеціальна форма з розведеними хвостиками лез (3D)
- Матеріал заглибної частини: пластик
- LED — підсвітка регулятора
- Колір: чорний
- Вага: 2,3 кг
- Габариты: 305 * 208 * 252 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 2000 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 2 |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750197329 |
| Артикул | VBH12081 |
| Вага | 2,3 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 305 * 208 * 252 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Ніж блендера: спеціальна форма з розведеними хвостиками лез (3D) Мірний стакан з кришкою Нарізки кубиками 8х8 мм 2-а диск для грубого і дрібної нарізки та подрібнення овочів та фруктів |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 2000 |
| Ємність склянки | 600 |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Комплектація | Блендер Мірний стакан Вінчик для збивання Подрібнювач Насадка для змішування тіста Диск - насадка для дерунів Насадка для нарізки кубиками Диски-терки для подрібнення, шинкування Малий штовхач Великий штовхач Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик харчовий |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | Віночок для збивання Гак для замісу тіста Нарізка кубиками Мульти-подрібнювач Шинкування Терки Терка для дерунів |
| Особливості | LED - підсвічування регулятора Знімний ніж Турбо-режим |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Ручне |
- Ціна: 3 567 ₴










