
Блендер занурювальний ручної 6в1 багатофункціональний VILGRAND VBH12061 1200Вт TURBO нарізка терка шинкування деруни
2 715 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Мощный блендер 6 в 1 VBH12061 (1200 Вт) – настоящая мультисистема с большим функционалом возможностей, которые значительно сокращают время и силы при приготовлении самых изысканных блюд:
• ручной погружной блендер для измельчения/смешивания овощей, фруктов и других продуктов. Ножка блендера изготовлена из нержавеющей стали и имеет специальной формы нож с разведенными хвостиками лезвий (3D)
• чоппер (2 л) для быстрого и качественного измельчения/смешивания орехов, мяса, зелени, твердого сыра и других продуктов
• венчик для взбивания сливок, яиц и кремов
• насадки для замешивания однородного теста
• диски-терки для измельчения, шинкования различных продуктов и приготовления дранников
• насадка для нарезки продуктов кубиками
• мерный стакан с крышкой, объемом 600 мл, для удобного смешивания/хранения полуфабрикатов и готовых блюд
Для удобства определения и переключения скорости работы мультисистемы, блендер
оснащен LED-подсветкой регулятора 2-ух возможных режимов.
Все комплектующие и насадки блендера легко снимаются и хорошо моются.
Характеристика:
· Мощность: 1200 Вт
· Тип блендера: ручной, погружной
· Регулировка оборотов
· Регулировка режимов скорости: 2
· Мерный пластиковый стакан: 600 мл
· Емкость большого измельчителя: 1,75 л
· Насадки: венчик для взбивания, терка, шинковка, деруны
· Турборежим
· Ножка блендера, шинковки из нержавеющей стали
· Титановый нож
· LED - подсветка регулятора
· Цвет: черный
· Вес: 2,3 кг
· Габариты: 305 * 208 * 252 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мірний стакан | Так |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1750 мл |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Кількість насадок для нарізання і шинкування | 2 |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Насадки для нарізки і шинкування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595750197336 |
| Артикул | VBH12061 |
| Вага | 2,3 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 305 х 208 х 252 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Регулювання оборотів Титановий ніж Мірний стакан з кришкою 2-а диск для грубого і дрібної нарізки та подрібнення овочів та фруктів |
| Ємність міні-подрібнювача, мл | 1750 |
| Ємність склянки | 600 мл |
| Подрібнювач | З подрібнювачем |
| Комплектація | Блендер Мірний стакан Вінчик для збивання Подрібнювач Диск - насадка для дерунів Диски-терки для подрібнення, шинкування Малий штовхач Великий штовхач Інструкція Гарантійний талон |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Пластик харчовий |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | Віночок для збивання Мульти-подрібнювач Шинкування Терки Терка для дерунів |
| Особливості | Led підсвічування Знімний ніж Турбо-режим |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип (1) | Занурювальний |
| Управління | Механічне |
- Ціна: 2 715 ₴










