
Праска парова керамічна покриття ROTEX RIC70-C Ultra Glide Plus 2600 Вт вертикальне відпарювання функція
1 829 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска Rotex — ідеально ковзає будь-якою тканиною, відгладжуючи навіть найсильніші складки. Для відпарювання ви можете використовувати просту водопровідну воду. Резервуар для води цієї моделі вміщає 450 мл води. З її особливостей варто виділити матеріал підошви: Nano-Ceramic.
Розміри підошви: 242мм*130мм. Живлення — 220-240 В, 50 Гц. Потужність 2600 Вт. Режим сухого/парового прасування. Режим вертикального відпарювання. Паровий удар 145g/хв. Функція самоочищення. Система капля-стоп. Система захисту від накипу. Автовимкнення. Довжина шнура 1,9 м. Колір: біло-синій.
Характеристики:
- Тип: праска
- Потужність: 2600 Вт
- Покриття підошви: нанекераміка
- Режим сухого/парового прасування
- Автовимкнення
- Захист від накипу
- Регулювання потужності
- Система "капля-стоп"
- Система самоочищення
- Регулятор подавання пари
- Мірний стакан
- Спрей
- Вертикальне відпарювання
- Об'єм резервуара для води: 450 мл
- Паровий удар: 145 г/хв
- Розміри підошви: 242х130 мм
- Довжина шнура: 1.9 м
- Цвет: біло-синій
- Вага: 1.66 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип | Побутової |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4823099201990 |
| Вага | 1,66 кг г |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 x 32.5 x 12.5 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 1,9 м |
| Комплект постачання | Праска Мірний стакан Пістолетна кнопка подачі пари Інструкція |
| Потужність | 2600 Вт |
| Потужність парового удару, м/хв | 145 |
| Напилення підошви | Кераміка |
| Об'єм резервуара для води | 450 л |
| Оснащення | Автовідключення Самоочищення від накипу, Система "Крапля-Стоп" |
| Особливості | Регулятор подачі пари Обертання шнура на 360 Розміри підошви: 242мм*130мм Режим сухого/парового прасування Система "крапля-стоп" Вертикальне відпарювання, Система самоочищення |
| Підошва | Нано кераміка |
| Режими | Паровий удар, Вертикальне відпарювання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип (1) | З парою |
| Колір корпусу | Біло-синій |
- Ціна: 1 829 ₴





