
Пилосос з мішком для збору пилу сухого прибирання Rotex RVB16-B EcoClean споживана мощность1600 Вт мікрофільтр
2 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: RVB16-B
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 1600 Вт, клас енергоспоживання A,
Пилозбірник : багаторазовий об'ємом 2л,
Пластикова трубка складається, універсальна щітка з перемикачем "килим/підлога", універсальна насадка (щілинна/для пилу), Пилосос мешковый, вихідний фільтр Air inlet filter+outlet filter, 3 - паперових мішка в комплекті.
Автоматичне намотування електродроту (довжина 5м).
Характеристики:
- Вид уборки: сухая
- Тип пылесборника: мешок тканевый синтетический многоразовый
- Мощность: 1600 Вт
- Мощность всасывания: 300 Вт
- Объем пылесборника: 2л
- Индикатор заполнения пылесборника
- Уровень шума: 78 дБ
- Длина шнура: 5 м
- Насадка для пола и ковров
- Насадка для труднодоступных мест
-
Класс энергопотребления: А
-
Цвет: черный с оранжевым
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірника, Захист від перегріву, Автоматичне намотування шнура, Регулювання потужності всмоктування |
| Радіус дії | 6 м |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний фільтр | Мікрофільтр |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Довжина шнура | 5 м |
| Додаткові насадки | Щілинна |
| Додаткові характеристики | Індикатор заповнення пилозбірника Автоматичне намотування електродроту Довжина шнура: 5 м Клас енергоспоживання A |
| Комплектація | Пилосос Насадка для підлоги і килимів Насадка для важкодоступних місць Шланг Труба Багаторазовий паперовий мішок, 3 шт Інструкція Гарантійний талон |
| Об'єм пилозбірника, л | 2 |
| Основні насадки | Підлога-килим |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Країна виробника | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пилососа | Мєшковой |
| Тип трубки | Пластикова складова |
| Рівень шуму, дБА | 78 дБ |
- Ціна: 2 719 ₴







