
М'ясорубка електрична 6 в 1 ARDESTO MGL-2050R 1800 Вт 2 кг/хв реверс 6 насадок сік/томат кебе ковбаса
3 453 ₴
- Готово до відправки
- Код: MGL-2050R
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
М'ясорубка з потужністю 1800 Вт, змінними насадками для приготування фаршу, домашніх ковбасок і кеббе, а також насадкою для віджимання томатного соку.
Корпус і базові насадки виготовлені з міцного полікарбонату білого кольору. Ножі, основні решітки та сито насадки для віджимання соку, зроблені з міцної неіржавкої сталі.
Металевий шнековий блок легко стикується й фіксується з основною частиною м'ясорубки. Для розблокування передбачена спеціальна клавіша, а для транспортування є ергономічна ручка — дизайнерський складник продуманої конструкції. Надійну фіксацію на робочій поверхні забезпечують прогумовані ніжки.
Двигун потужністю 1800 Вт отримав захист від перегрівання та функцію реверсу. Функція "Реверс" — поворот шнека назад для звільнення м'ясорубки від застряглих щільних фрагментів м'яса або кістки. Тепер немає потреби розбирати прилад.
Продуктивність пристрою — 2 кг м'яса за хвилину. 3 металеві решетка розраховані на різну велику якість фаршу — 3 мм, 5 мм і 7 мм. Базові насадки призначені для формування домашніх ковбасок і кебе.
Насадка для віджимання томатного соку складається з декількох частин. Вона отримала захист від бризок, а також механічний регулятор вологості макухи.
Металевий лоток можна використовувати для підготовлених інгредієнтів, а проштовхувач прискорить процес приготування фаршу або соку.
Характеристики:
- Тип м'ясорубки: Електрична
- Мощадність: 1800 Вт
- Живлення: 220 В
- Продуктивність: 2 кг/хв
- Реверс
- Захист мотора від перегрівання
- Решітки для фаршу: 3 формувальних диски для подрібнення та рубання з неіржавкої сталі (3mm/5mm/7mm)
- Металічний лоток
- Мєханічний регулятор вологості макухи
- Матеріал шнекового блока: метал
- Матеріал решіток/ножа/тертки/сита: неіржавка сталь
- Насадка «кебе»
- Насадка для ковбасок
- Зоковичавниця для томатів/ягід
- Керування: механічне
- Кількість режимів: 1
- Довжина кабелю: 105 см
- Колір: білий із хромом, неіржавка сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1800 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.12 |
| Вага в упаковці, кг | 4,27 |
| Габарити (ВхШхГ) | 30х34х15.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 35х26х12 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Функция: Реверс (обратный ход) Шнек металлический Защита мотора от перегрева Лоток металлический Эргономичная ручка Прорезиненные ножки Длина кабеля: 105 см |
| Кількість насадок | 6 |
| Комплектація | Лоток Штовхач Насадка: соковитискач для томатів Насадка "Кебе" Насадка для ковбасок 3 диска: (3 мм, 5 мм, 7 мм) Інструкція Гарантія |
| Максимальна потужність, Вт | 1800 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Для томатів/ягід Кебе |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Решітки | 3 (3, 5, 7 мм) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 3 453 ₴










