-5%


Оливний радіатор нагрівач 9 секцій Maestro MR-950-09 2 кВт 3 режими 15 м2 терморегулятор захист від
2 888 ₴
2 743,60 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оливний нагрівач Maestro MR-950-09 ідеально підходить для використання в прохолодну погоду.
Рівномірно нагріває великий простір — 15 м2.
Ергономічний дизайн.
Кількість секцій: 09
3 режими нагрівання 800/1200/2000 Вт.
Регульований термостат. Система захисту від перегрівання. Зручне зберігання шнура. Колеса для зручного переміщення. Індикатор роботи.
Тип нагрівального елемента: трубчастий (ТЕН). Тип перенесення теплової енергії: природна конвекція.
Монтаж: підлоговий.
Керування: механічне.
Матеріал: метал (корпус), пластик (колеса, вмикачі).
Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
Керування: механічне
Матеріал: пластмаса, сталь
Режими нагрівання: 800/1200/2000 Вт
Площа обігрівання: 15 м2
Кількість секцій: 09
Регульований термостат
Система захисту від перегрівання
Зручне зберігання шнура
Колеса для зручного переміщення
Індикатор роботи
Габарити: В х Ш х Г, см: 58 х 48 х 13
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Клас захисту | 0 |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підтримання температури | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820096551554 |
| Артикул | MR-950-09 |
| Вага | 8,1 г |
| Вид нагрівального елемента | Трубчатий ТЕН |
| Габарити (ВхШхГ), см | 58 х 48 х 13 |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Додаткові характеристики | Індикатор живлення 3 режими нагріву: 800/1200/2000 Вт |
| Комплектація | Обігрівач Відсік для зберігання шнура, Колеса для переміщення Комплект для монтажу коліщаток Інструкція |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Особливості | Відсік для зберігання шнура Регулятор потужності Ручка для переміщення З коліщатками/ніжками для переміщення З термостатом |
| Площа обслуговування, кв. м | 15 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Ціна: 2 743,60 ₴



