
Оливний радіатор нагрівач 7 секцій ELEMENT OR 0715-9 1,5 кВт 3 режими 10 м2 захист від перегрівання
1 365 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
Оливний нагрівач радіатор Element OR 0715-9 зігрієт холодними вечорами подарує тепло і затишок у вашій квартирі. Це додаткове джерело тепла будет до речі, під час різкої зміни погоди в осінній період, коли центральне опалення ще не увімкнене, а також ефективно обігріє дачний будиночок або допоможе створити комфортні умови для роботи в офісі. Працює безшумно, тому чудово підходить для використання в кімнаті відпочинку.
Простий в експлуатації
Оливний нагрівач радіатор Element OR 0715-9 зручний і простий в експлуатації. Все, що необхідно, — відколоти вилку в розетку та встановити необхідну потужність за допомогою спеціального регулятора. Для зручного переміщення з однієї кімнати в іншу нагрівач обладнаний спеціальними коліщатками та зручною ручкою. Під час простою шнур ховається в спеціальний відсік для зберігання. Радіатора досить, щоб ефективно обігріти кімнату площею до 10 м2.
Довго тримає тепло
Оливний (масляний) радіатор Element OR 0715-9 являє собою просту конструкцію, виготовлену в сучасному стилі, що нагадує батарею з 7-ю вертикально розташованими секціями. Мінеральна олива, якою заповнений герметичний корпус, розігрівшись до оптимальної температури, досить довго тримає тепло, у такий спосіб економить споживання електроенергії.
Оливний нагрівач обладнаний датчиком перегрівання, під час роботи не виділяє запах гару або пилу, не спалює кисень.
Характеристики:
- Тип нагрівача: оливний
- Тип живлення: електросеть
- Тип керування: механічне
- Кількість секцій, шт. 7
- Площа обігрівання, кв.: 10
- Потужність нагрівання макс., кВт: 1,5
- Призначення: підлоговий
- Габарити (ВхШхГ), зм 58х37х12,5
- Вага: 7 кг
- Колір: сірий/білий
Особливості:
- Відсік для шнура живлення
- Захист від перегрівання
- Мобільність вільна переміщення
- Термостат
- 3 режими роботи
- Індикатор роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Element |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OR 0715-9 |
| Вага | 7 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 58 х 37 х 12,5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Макс. потужність 1500 Вт Сходи потужності нагрівання: 3 Площа обігрівання 10 м2 Кількість секцій 7 шт. Індикатор роботи |
| Клас захисту | Клас захисту: IP20 |
| Комплектація | Обігрівач Кріпильні болти Комплект шасі Інструкція Гарантійний талон |
| Монтаж | Підлоговий |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Призначення | Побутової Для офісу |
| Особливості | Відсік для зберігання шнура Регулятор потужності Ручка для переміщення З коліщатками/ніжками для переміщення З термостатом |
| Площа обслуговування, кв. м | 10 |
| Країна реєстрації бренду | Швеция |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип харчування | Електричні |
| Управління | Механічне |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
| Колір виробу | Сірий/Білий |
- Ціна: 1 365 ₴




