
М'ясорубка електрична 3 в 1 Rotex RMG190-W Tomato Master 1900 Вт 1,1 кг/хв 3 насадки реверс соковичавниця
3 043 ₴
- Готово до відправки
- Код: Rotex RMG190-W
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка М'ясорубка електрична ROTEX RMG 190-W Tomato Master, потужність 1900 Вт, хрестоподібний ніж із неіржавкої сталі, пластиковий лоток для м'яса, металевий шнек і головка корпусу, низький рівень шуму.
У комплекті: 2 перфорованих диски для фаршу 5/7 мм. Низький рівень шуму.
Продуктивність: 1,2 кг/хв.
Функція реверс.
Додаткові аксесуари представлені у формі насадок:
· Кебе
· Для ковбас
· Шнекова соковичавниця
Rotex — український бренд, який понад 10 років на ринку України, з міжнародними стандартами якості, місія якого: зробити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Rotex випускається провідними азійськими фабриками, які виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів. Гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складники роботи компанії. Rotex завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Rotex, проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
У комплекті: 2 перфорованих диски для фаршу 5/7 мм. Низький рівень шуму.
Продуктивність: 1,2 кг/хв.
Функція реверс.
Додаткові аксесуари представлені у формі насадок:
· Кебе
· Для ковбас
· Шнекова соковичавниця
Rotex — український бренд, який понад 10 років на ринку України, з міжнародними стандартами якості, місія якого: зробити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку.
Продукція Rotex випускається провідними азійськими фабриками, які виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів. Гарантія якості та надійності, сервісне обслуговування європейського рівня — важливі складники роботи компанії. Rotex завжди на боці українського споживача. Тому фабрики, з якими працює Rotex, проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1900 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.1 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Матеріал робочої камери | пластик |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RMG190-W |
| Вага (1) | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ), см | 26 x 36.5 x 27 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 29.5 x 36 x 18 |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон макс. потужності, Вт | 1800 |
| Додаткові можливості | Пластиковий лоток Реверс (зворотний хід) |
| Додаткові характеристики | Головка корпусу і шнек з алюмінію Решітки Прогумовані ніжки Хрестоподібний ніж з нержавіючої сталі Низький рівень шуму |
| Кількість насадок | 3 |
| Комплектація | М'ясорубка Насадка для ковбасних виробів Насадка Кебе Решітка середнього нарізування Решітка крупного нарізання Шнекова соковижималка Штовхач Інструкція |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Насадки | Для ковбасних виробів Кебе Для томатів/ягід |
| Продуктивність, кг/хв | 1.1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 3 043 ₴







