
Електрогриль притискний контактний ECG KG 2033 Duo Grill & Waffle 2000 Вт антипригарне відкриття 180 градусів
5 471 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• 2 незалежні термостати для настроювання температури верхньої й нижньої робочих поверхонь • Плавне регулювання температури в діапазоні • 4 робочі положення — гриль, контактне й безконтактне приготування, відкритий барбекю-гриль • Можливість повного розкриття на 180° у режимі барбекю • Двосторонні, знімні панелі з антипригарним покриттям • Додатковий набір 2 вафельних панелей у комплекті • До комплекту входять 2 набори робочих панелей — рифлені або плоскі робочі панелі: рифлені робочі панелі: рифлені робочі панелі для універсального застосування — рекомендуються для приготування гарнірів, овочів, тортилій із начинкою або паніні плоскі робочі панелі рекомендуються головним чином для правильного приготування стейків, бургерів, а також яєчниць і омлетів. панелі для приготування вафлей — можна приготувати 4 квадратні вафлі одночасно • Плавальний механізм для спрощення настроювання відстані від верхньої панелі до нижньої робочої поверхні для приготування сендвічів, м'яса або паніні різного розміру • Робочі панелі з антипригарним покриттям для приготування здорової їжі без жиру • Захист від відкривання гриля для безпечного перенесення та зберігання • Міцна теплоізольована ручка, передбачена для притискання підсмажених сендвічів • Знімний піддон для збору жиру та соку • Зручне та легке чищення робочих поверхонь завдяки знімній конструкції панелей • Розмір робочої поверхні: 29 × 23 см • Головний вимикач з індикатором увімкнення • Індикатори стану нагрівання верхньої й нижньої робочих поверхонь • Діапазон настроювання температури: від 140 °C до 230 °C • Номінальна напруга: 220-240 В, 50-60 Гц • Номінальна споживана потужність: 2000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KG 2033 Duo Grill & Waffle |
| Вага (кг) | 5,65 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 14х36,5х35,5 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон потужності | Більше 2000 Вт |
| Для приготування | Гриля Стейків Сендвічів Сосисок Вафель Барбекю |
| Кількість температурних режимів | Плавне регулювання температури в діапазоні |
| Комплектація | Знімний Гриль занурювальний піддон 2 вафельні панелі 2 набору робочих поверхонь (рифлені+плоскі) Інструкція |
| Матеріал жарочної поверхні | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 2000 |
| Напруга | 220-240 |
| Оснащення | Піддон для збору жиру, Зйомні пластини |
| Основна комплектація | Знімний піддон для збору жиру |
| Положення пластин | Гриль Барбекю |
| Робоча поверхня | Рифлена Гладка |
| Розміри робочої поверхні, см | 29х23 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому Для ресторану |
| Температура нагріву, °С | 60 - 230 °C |
| Тип (1) | Контактний (Притискний) Електричний гриль Электробарбекю Жарильна поверхня |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічний |
| Тип установки | Настільні |
| Колір корпусу | Сріблястий / Чорний |
- Ціна: 5 471 ₴










