
Пральна машина напівавтомат ViLgrand V105-200S 5 кг вертикальна знімна центрифуга неіржавка сталька однобакова
2 145 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 259-59-86
Менеджер
- +380 (98) 066-10-54Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина зі знімною центрифугою з неіржавкої
стали ViLgrand V105-200S впорається з будь-яким пранням якісно. Модель вертикальної конструкції проста в керуванні та чудово
підходить для використання на дачі, у заміському будинку, малогабаритній квартирі
або гуртожитку. Машинка з міцного пластику, з потужністю 200 Вт, з
завантаженням камери до 5 кг, має компактні розміри, стійка до
механічним впливам. Вода заливається вгорі, а прилад вмикається за допомогою
таймера має функцію віджимання під час комплектації центрифугою. Пристрій чудово підходить для експлуатації, коли
немає центрального подавання води або постійно спостерігаються перебої з
тиском. Характеристики:·
тип
пральної машини: напівавтомат·
тип
изделия:
компактна/вузька 32-47 см·
тип
завантаження:
вертикальна·
кількість
білизни під час сушіння:
5 кг·
максимальна
завантаження білизни:
5 кг·
клас
енергоспоживання:
А·
клас
прання:
A·
клас
отжима:
B·
кількість
програм: 3·
режими
прання/смужки/віджимання·
центрифуга
знімна·
тип
двигуна:
колекторний·
способ
встановлення:
окремішня (соло)·
потужність: 200 Вт·
номінальне
напруга:
220-230 В·
номінальна
частота:
50 Гц·
таймер
прання/вимкнення·
прозора
кришка
максимальна
температура води 55 С·
габарити
(ВхШхГ) 69 х 43 х 40 см·
вага
8.5 кг·
вага
в пакованні 9.5 кг·
страна
реєстрації бренда Україна·
страна
виробник Китай·
гарантія
24
місяця *стиральна
машинка тестується на заводі, можлива наявність води в баку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8595150194171 |
| Артикул | V105-200S |
| Вага | 8,5 г |
| Габарити (ВхШхГ) | 69 х 43 x 40 см |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон глибин | 40-44 см |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Центрифуга знімна Клас прання A Клас віджиму B |
| Кількість програм | 3 |
| Комплектація | Шланг для затоки води Зливний шланг 1 |
| Максимальне завантаження білизни | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність, Вт | 200 |
| Напруга | 220 |
| Особливості | Потужність прання: 200 Вт, Механічне управління Прозора кришка |
| Програми прання | Прання Полоскання Віджимання |
| Спосіб установки | Окрема (соло) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Технічні особливості | З баком для води З можливістю дозавантаження білизни |
| Функції | Таймер прання: 10 хв Таймер центрифуги: 5 хв |
- Ціна: 2 145 ₴






